سینک گرانیتی

چرا سینک گرانیتی

چرا سینک گرانیتی بخریم

چرا سینک گرانیتی را انتخاب کنیم ؟

چرا سینک گرانیتی بخریم؟ من در حالی که برنامه ریزی گسترده ای برای بازسازی آشپزخانه داشتم، می دانستم که می خواهیم سینک ظرفشویی خود را تعویض کنیم. وقتی جستجو شروع شد، من تصوری نداشتم كه انتخاب های زیادی وجود داشته باشد.

با این حال، پس از تحقیقات اولیه در مورد بررسی ها و توصیه های خانواده و دوستان، تصمیم گرفتیم سینك گرانیتی را خریداری کنیم. حال باهم بررسی می کنیم چرا سینک گرانیتی انتخاب مناسبی است.

چرا سینک گرانیتی بخریم

چرا انتخاب یک سینک گرانیتی ؟

سینکهای گرانیتی که بین 70 تا 80 درصد از مواد گرانیت و کوراتز ساخته شده اند. سینک گرانیتی در برابر لکه ها مقاومت می کند، برای همه غذاها بی خطر است و کاملاً بهداشتی است. همچنین بسیار سبکتر از سینک ظرفشویی چینی معمولی است.

از دیگر مشخصات این نوع سینک ظرفشویی گرانیتی این است که در برابر قلیایی ها و اسیدها و همچنین خراش ها و تراشه ها مقاوم است. ویژگی دیگری که تعجب برانگیز بود این است که سینک ظرفشویی گرانیتی دارای حس لطیفی است.

سؤال شما در مورد گرما چیست؟ خوب، این سینک های گرانیتی تقریبا تا 200 درجه سانتی گراد مقاوم در برابر گرمای غیر مستقیم ظروف غذا هستند. در هنگام آبکش کردن برنج و ماکارونی و … نگراش آسیب دیدن آنها نباشید.

معیار های خرید سینک گرانیتی مناسب

  • سینک های گرانیتی می توانند درجه حرارت بالا را تحمل کنند.
  • در برابر ضربه های ظروف سنگینی مثل قابلمه و تابه مقاوم هستند.
  • این نوع سینک های گرانیتی در برابر خراشیده شدن بسیار مقاوم هستند.
  • وزن آنها از وزن سینک های چینی سبک تر است. اما نسبت به استیل سنگین تر میباشند.
  • تمیز کردن این سینک ها بسیار آسان است.
  • سینک ظرفشوئی گرانیتی در طیف گسترده ای از رنگ ها تولید می شوند.

مزایا و معایب سینک ظرفشوئی گرانیتی

جهت مطالعه مزایا و معایب سینک گرانیتی مقاله ای جامع بر روی سایت قرار گرفت که بصورت جامع به معایب سینک ظرفشوئی گرانیتی پرداخته است. شما می توانید از طریق لینک زیر وارد صفحه مورد نظر شوید.

معایب سینک گرانیتی + مزایا آن

سینک گرانیتی تک لگنه ولکان v610
2.

آیا سینک گرانیتی با دکوراسیون آشپزخانه من ست می شود؟

به دلیل رنگبندی متنوعی که این سینک های ظرفشویی گرانیتی دارند، به راحتی می توان آنها را با دکوراسیون آشپزخانه ست کرد. همچنین این مدل سینک های گرانیتی در چندین مدل مختلف تولید می شود که انتخاب را برای ما آسان کرده  است. حتی می توانیم این سینک های گرانیت را با شیرآلات رنگی آشپزخانه نیز راحت ست کنیم.

4.

در مورد سینک های گرانیتی

مقاومت گرمای این سینک های گرانیتی نسبت به سینک های ظرفشویی استیل از دیگر ویژگی های این سینک ها می باشد. صدای تو خالی این سینک های ظرفشویی هنگام شستشوی ظروف بسیار کمتر است

1.

آیا تمیز کردن سینک گرانیتی سخت است؟

تمیز کردن سینک ظرفشویی گرانیتی بسیار راحت است و فقط کافی ست با یک اسفنج و یک ظرف مایع شستشو می توانید به راحتی سینک گرانیتی را مثل روز اول تمیز کنید.

3.
عمق لگن سینک های گرانیتی چقدر است؟

عمق لگن سینک های گرانیتی برای شستشوی ظرف بزرگی مثل قابلمه مناسب است (تقریبا لگن عمیق تری دارند ) و به راحتی امکان شستشوی راحت ظروف آشپزخانه را مهیا ساخته است. می توان بدون پاشیدن آب در همه جای سینک گرانیتی، کارهای شستشوی ظروف را به راحتی انجام داد.

معرفی چند برند باکیفیت سینک گرانیتی ایرانی

شاین، ماگما استون، گرانیکو، CM ،SMT

سینک گرانیتی ایرانی دارای تنوع طرح و رنگ و مقرون به صرفه تر

پیچ رسمی ما در اینستاگرام : Sinkgraniti@

نوشته های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *