سینک گرانیتی

چرا سینک گرانیتی

چرا سینک گرانیتی بخریم

چگونه سینک کامپوزیت گرانیت را انتخاب کنیم ؟

چرا سینک گرانیتی بخریم ؟ من در حالی که برنامه ریزی گسترده ای برای بازسازی آشپزخانه داشتم، می دانستم که می خواهیم سینک ظرفشویی خود را تعویض کنیم. وقتی جستجو شروع شد، من تصوری نداشتم كه انتخاب های زیادی وجود داشته باشد.

با این حال، پس از تحقیقات اولیه در مورد بررسی ها و توصیه های خانواده و دوستان، تصمیم گرفتیم سینك گرانیت را خریداری کنیم. حال باهم بررسی می کنیم چرا سینک گرانیتی انتخاب مناسبی است.

چرا سینک گرانیتی بخریم

چرا انتخاب یک سینک گرانیتی ؟

سینکهای کامپوزیتی که از 80 درصد گرانیت ساخته شده اند. برخلاف گرانیت طبیعی، کامپوزیت گرانیت متخلخل نیست. به این معنی که در برابر لکه ها مقاومت می کند، برای همه غذاها بی خطر است و کاملاً بهداشتی است. همچنین بسیار سبکتر از سینک ظرفشویی چینی معمولی است.

از دیگر مشخصات این نوع سینک ظرفشویی گرانیتی این است که در برابر قلیایی ها و اسیدها و همچنین خراش ها و تراشه ها مقاوم است. ویژگی دیگری که تعجب برانگیز بود این است که سینک ظرفشویی گرانیت دارای حس لطیفی است.

سؤال شما در مورد گرما چیست؟ خوب، این سینک های گرانیتی تا 536 درجه فارنهایت مقاوم در برابر حرارت هستند. در هنگام آبکش کردن برنج و ماکارونی و … نگراش آسیب دیدن آنها نباشید.

معیار خرید سینک گرانیتی کامپوزیت عبارتند از:

  • سینک های کامپوزیت گرانیتی می توانند درجه حرارت بالا را تحمل کنند.
  • در برابر ضربه های ظروف سنگینی مثل قابلمه و تابه مقاوم هستند.
  • این نوع سینک های گرانیتی در برابر خراشیده شدن بسیار مقاوم هستند.
  • وزن آنها از وزن سینک های چینی سبک تر است.
  • تمیز کردن این سینک ها بسیار آسان است.
  • آنها در طیف گسترده ای از رنگ ها تولید می شوند.
سینک گرانیتی تک لگنه ولکان v610
2.

آیا سینک گرانیتی با دکوراسیون آشپزخانه من ست می شود؟

به دلیل رنگبندی متنوعی که این سینک های ظرفشویی گرانیتی دارند، به راحتی می توان آنها را با دکوراسیون آشپزخانه ست کرد. همچنین این مدل سینک های گرانیتی در چندین مدل مختلف تولید می شود که انتخاب را برای ما آسان کرده  است. حتی می توانیم این سینک های گرانیت را با شیرآلات رنگی آشپزخانه نیز راحت ست کنیم.

4.

نکته آخر در مورد سینک های گرانیتی

درجه حرارت بالاتر این سینک های گرانیتی نسبت به سینک های ظرفشویی استیل از دیگر ویژگی های این سینک ها می باشد. صدای تو خالی این سینک های ظرفشویی هنگام شستشوی ظروف بسیار کمتر است

1.

آیا تمیز کردن سینک گرانیت سخت است؟

تمیز کردن سینک ظرفشویی گرانیتی بسیار راحت است و فقط کافی ست با یک اسفنج و یک ظرف مایع شستشو می توانید به راحتی سینک گرانیت را مث روز اول تمیز کنید.

3.

عمق لگن سینک های گرانیتی چقدر است؟

عمق لگن سینک های گرانیتی برای شستشوی ظرف بزرگی مثل قابلمه مناسب است (تقریبا لگن عمیق تری دارند ) و به راحتی امکان شستشوی راحت ظروف آشپزخانه را مهیا ساخته است. می توان بدون پاشیدن آب در همه جای سینک گرانیت، کارهای شستشوی ظروف را به راحتی انجام داد.

نوشته های مرتبط

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *