خریدار گرامی لطفا متن زیر را هنگام ثبت سفارش در سایت بخوانید :

در صورت عدم خواندن قوانین سایت و خرید از سایت به منزله تایید تمامی قوانین و شرایط خرید آنلاین از سایت سینک گرانیتی می باشد.
  • شرایط حمل و نقل تمامی سفارش های سایت به عهده سایت سینک گرانیتی می باشد و به دلیل تخفیف خوردن محصولات هزینه های ارسال به عهده خریدار می باشد و در صورت نارضایتی مشتری از پرداخت کرایه حمل سفارش، سایت سینک گرانیتی موظف است فقط درصدی از مبلغ کرایه را پرداخت نماید(نهایت 50 درصد کل کرایه ).
  • خریدار کالا موظف است کالا را از باربری، پست و یا به هر طریقی که سفارش به دست ش رسیده است از لحاظ فیزیکی و بسته بندی صحیح و سالم دریافت نمایید و درصورت مغایریت و یا مخدوش بودن بسته بندی کالا مراتب را نهایتا تا 24 ساعت به مسول سایت سینک گرانیتی اطلاع دهد در غیر اینصورت سایت سینک گرانیتی به هیچ عنوان مسولیتی در قبال تعویض و یا مرجوع کردن کالا را ندارد.
  • سینک های استیل درصورت ثبت سفارش اشتباه از طرف کاربر به هیج عنوان امکان تعویض و مرجوع کردن کالا را ندارند.
  • هود های آشپزخانه در صورت ثبت سفارش اشتباه در سایز به هیچ عنوان امکان تعویض و یا مرجوع شدن را ندارند.
  • سینک گرانیتی نهایت سعی خود را خواهد کرد تا هزینه های اضافی برای مشتری را کاهش دهد، و راهنمایی های لازم جهت ثبت سفارش درست و صحیح در انتخاب کالا را برای مشتری توضیح دهد و در صورت تایید مشتری بصورت تلفنی سفارش ارسال خواهد شد.
  • سینک گرانیتی موظف است در صورتی که هنوز سفارش مشتری فاکتور و بارگیری نشده است کل مبلغ سفارش را بدون هیچ کسر وجهی به مشتری گرامی برگرداند.
  • به دلیل نوسانات قیمت کالا و تخفیف ها درصورتی که ثبت سفارشی انجام شود که قیمت به هر دلیلی در سایت بروز نباشد سفارش کنسل می شود و در صورت پرداخت وجه توسط مشتری کل مبلغ بدون کسر وجه نهایت تا 24 بعد از ثبت سفارش به خریدار گرامی برگشت داده خواهد شد.
  • در صورت ثبت سفارش و انتخاب گزینه ” پرداخت در محل ” در صورت تغییر قیمت و یا تخفیف ها و در صورت نارضایتی مشتری بابت تغییر قیمت ها ( شامل کاهش تخفیف و یا افزایش قیمت و یا حتی هزینه های ارسال ) سفارش کنسل خواهد شد.
  • سینک گرانیتی موظف است قوانین و شرایط خرید آنلاین از سایت را در صفحه ثبت سفارش (تسویه حساب ) قرار دهد.
  • در صورتی که مشتری بدون خواندن قوانین و شرایط خرید تیک گزینه “من شرایط و مقررات سایت را خوانده ام و آن را می پذیرم. ” را تایید نمایید، مسولیت تمامی خسارات ناشی ذکر شده به عهده خریدار بوده و سینک گرانیتی هیچ مسولیتی در قبال ضرر مشتری ندارد.

لطفا قبل از ثبت سفارش آنلاین و خرید اینترنتی از هر سایتی قوانین و شرایط فروش آن سایت را بخوانید.

“فروشگاه اینترنتی سینک گرانیتی” با احترام برای حریم شخصی و خصوصی کاربران خود، برای خرید، ثبت نظر و یا استفاده از برخی امکانات سایت، اطلاعاتی را از کاربران خواهد خواست تا بتواند خدماتی امن و مطمئن به آنها ارائه دهد. همچنین برای پردازش و ارسال کالاهای خریداری شده مشتریان، اطلاعاتی مانند آدرس، شماره تماس و ایمیل مورد نیاز است که ممکن است جهت هماهنگی ارسال و یا تایید آنها، ” فروشگاه اینترنتی سینک گرانیتی ” نسبت به اعتبارسنجی آن اقدام کند. به دلیل قانونی بودن تمام فعالیت های ” فروشگاه اینترنتی سینک گرانیتی “ مبتنی بر قوانین تجارت الکترونیک جمهوری اسلامی ایران، ” فروشگاه اینترنتی سینک گرانیتی “این حق را برای خود محفوظ می دارد که در صورت درخواست مراجع قانونی کشور مبنی بر ارائه اطلاعات تولیدکنندگان، واردکنندگان و یا خریداران کالاهای وب سایت، به صورت رسمی و قانونی موارد درخواست شده را به مرجع درخواست کننده ارائه دهد. در این صورت مسئولیت حفظ اطلاعات فوق پس از آن با مرجع قانونی خواهد بود.

” فروشگاه اینترنتی سینک گرانیتی ” همچنین خود را موظف می داند در غیر از مورد اشاره شده، در حفظ اطلاعات مشتریان نهایت تلاش خود را مبذول دارد. قطعا مورد توجه خواهد بود که عضویت کاربران در وب سایت ” فروشگاه اینترنتی سینک گرانیتی “، به منزله قبول قوانین جمهوری اسلامی ایران از جمله قوانین تجارت الکترونیک و قوانین مالی و مالیاتی و قوانین سایت سینک گرانیتی است. کاربران با عضویت خود این اجازه را به ” فروشگاه اینترنتی سینک گرانیتی ” می دهند که برای ارسال اخبار و اطلاعات محصولات و همچنین اطلاعات خرید و ارسال مشتری از آدرس ایمیل و شماره تلفن مشتری جهت تماس، ارسال ایمیل و پیامک و همچنین سایر برنامه های اطلاع رسانی استفاده شود. قطعا در هر لحظه کاربر سایت می تواند با مراجعه به بخش تنظیمات خصوصی و یا با کلیک بر روی قسمت مشخص شده در ایمیل، ارسال اطلاعات را محدود نماید.

” فروشگاه اینترنتی سینک گرانیتی ” ممکن است نقد و نظرهای ارسالی کاربران را در راستای رعایت قوانین وب سایت ویرایش کند. همچنین اگر نظر یا پیام ارسال شده توسط کاربر، مشمول مصادیق محتوای مجرمانه باشد، ” فروشگاه اینترنتی سینک گرانیتی ” می‌تواند از اطلاعات ثبت شده برای پیگیری قانونی استفاده کند. حفظ و نگهداری رمز عبور بر عهده کاربران است و برای جلوگیری از هرگونه سوءاستفاده احتمالی، کاربران نباید آن را برای شخص دیگری فاش کنند. ” فروشگاه اینترنتی سینک گرانیتی ” هویت شخصی کاربران را محرمانه دانسته و اطلاعات شخصی آنان را به هیچ شخص یا سازمان دیگری منتقل نمی‌کند، مگر اینکه با حکم قانونی مجبور باشد اطلاعاتی را در اختیار مراجع ذی‌صلاح قرار دهد.

” فروشگاه اینترنتی سینک گرانیتی ” مانند اکثر وب سایت‌ها از جمع آوری IP و کوکی ‌ها استفاده می‌کند، اما پروتکل، سرور و لایه‌های امنیتی سایت ما و روش‌ های مناسب مدیریت داده‌ها اطلاعات کاربران را محافظت و از دسترسی‌ های غیر قانونی جلوگیری می‌کند. مشتریان می‌توانند نام، آدرس و تلفن شخص دیگری را برای تحویل گرفتن سفارش وارد کنند و ” فروشگاه اینترنتی سینک گرانیتی ” تنها برای ارسال همان سفارش، از این اطلاعات استفاده خواهد کرد. ” فروشگاه اینترنتی سینک گرانیتی ” برای حفاظت و نگهداری اطلاعات و حریم شخصی کاربران همه  توان خود را به کار می‌گیرد و امیدوار است که تجربه‌ خریدی امن، راحت و خوشایند را به مشتریان خود ارائه نماید.

* ما نهایت سعی خود را خواهیم کرد تا خریدی امن، آسان و مطمن را تجربه کنید.

در صورت وجود هرگونه سوال، انتقاد، پیشنهاد و یا شکایت لطفا از صفحه ” تماس با ما ” در ارتباط باشید.