فر و مایکروویو

آموزش مایکروفر داتیس

آموزش کار با انواع ماکروفر توکار داتیس

آموزش کار با مایکروفر داتیس مدل 928

مشخصات فنی مایکروفر توکار داتیس ۹۲۸ که با ظرفیت ۲۸ لیتر قسمت پنل دستگاه کلیدها به صورت لمسی هستش که در قسمت بالا کلید مایکروویو رو داریم دارای ۵ توان پخت است که می‌تونید ۵ توان پختتون رو انتخاب کنید. جهت بررسی کیفیت فر داتیس خوبه؟ کلیک کنید. حالت بعدی تنظیمات تایمرتون و تنظیمات ۸ حالت پخت اتومات ماکرو ن قسمت کلید استپ یا کلیر رو داریم برای استپ کردن یا حالت قفل کودک و کلید استارت رو داریم برای مواقعی که شما بخواهید یه غذایی رو داخل ماکرو قرار داده و خیلی سریع گرم بشه. نحوه تمیز کردن فر آشپزخانه را اینجا بخوانید. غذا رو داخل ماکرو می‌ذارید و با زدن استارت ۳۰ ثانیه شروع به گرم کردن می‌کنه شما با هر بار زدن استارت ۳۰ ثانیه به تایم دستگاه اضافه می‌شه با یک بار زدن استپ به حالت استندش رو تنظیم کنید.

نحوه تنظیم کردن ساعت مایکروفر داتیس مدل 928

نحوه تنظیم کردن ساعت مایکروفر داتیس 928 در این قسمت با زدن کلیک یا منوی ساعت بار اول میره رو حالت آلارم بار دوم که بزنید میره رو تنظیمات ساعت شما می‌تونید با فلش بالا یا پایین ساعتتون رو تنظیم کنید یک بار دیگه روی تنظیمات ساعت بزنید قه رو می‌تونید تنظیم کنید و با برای بار سوم که بزنید تنظیمات شما ثبت می‌شه برای شروع کردن کار با در این حالت با نگه داشتن کلید استپ به مدت ۵ ثانیه حالت قفل کودک برای شما فعال می‌شه هیچ کدام از این کلیدها دیگه عمل نمی‌کنه.

مایکروفر داتیس مدل DTM928 به چند مل زیر تقسیم بندی میشود که فقط در ظاهر دستگاه با یکدیگر فرق دارند:

  1. مایکروفر داتیس مدل 928 مشکی
  2. مایکروفر داتیس مدل 928 کلاسیک
  3. مایکروفر داتیس مدل 928 الترا سفید
  4. مایکروفر داتیس مدل 928 الترا کلاسیک سفید
  5. مایکروفر داتیس مدل 928S طوسی رنگ
  6. مایکروفر داتیس مدل 928 بژ
مایکروفر داتیس 928 آموزش

آموزش کار با مایکروفر داتیس مدل 930

معرفی و آموزش مایکروفر ۹۳۰ داتیس قسمت پنل و کنترل پنل دستگاه به صورت لمسی دارای تایمر ساعت بدنه داخلی دستگاه تماماً استیل دارای یک عدد سینی پیرکس و ریل گردون هست در قسمت کنترل است که بر حسب زمان و وزن دستگاه کلید سوم کلید تایمر دستگاه که می‌تونید ساعت یا زنگ هشدار دستگاه رو تنظیم کنید فلش بالا و پایین برای کاهش یا افزایش مقادیر تایم پخت و حالت انتخاب پخت اتوماتیک دستگاه در این قسمت کلید استپ و کلید قفل کودک رو داریم.

نکات این مقاله را حتما بخوانید:  بررسی و آموزش فر برقی داتیس مدل 684

نحوه پخت سریع مایکروفر داتیس 930

در قسمت آخر کلید همون حالت پخت سریع دستگاه شما اگر بخواید مواد غذایی رو داخل دستگاه بذارید سریعاً گرم بشه مواد داخل دستگاه می‌ذارید و با زدن کلید استارت ۳۰ ثانیه شروع به گرم کردن غذا می‌کند با هر بار زدن استارت ۳۰ ثانیه به پخت یا گرم کردن اضافه میشه با یک بار زدن کلید استپ به حالت استند بای در میاد و با زدن کلید دوباره استپ دستگاه به حالت اول برمی‌گرده.

زمانی که دستگاه رو داخل برق می‌زنید قسمت ساعت روزانشو باید تنظیم کنید برای تنظیمات ساعت روزانه در این قسمت با زدن کلید تایمر یک بار که بزنید میره رو حالت زنگ هشدار دوبار که بزنید میره رو تنظیمات ساعت که می‌تونید با فلش بالا یا فلش پایین ساعتتون رو تنظیم کنید و برای بررسی قیمت فر توکار داتیس اینجا کلیک کنید. یک بار دیگه بزنید میره رو دقیقه دستگاه آغاز کنید در این قسمت با زدن کلید مایکروویو توان‌های دستگاه رو می‌تونید انتخاب کنید توان اول پی ۱۰۰ پی ۸۰ پی ۵۰ پی سی یا پی ۱۰ هر کدومو خواستید انتخاب می‌کنید بسته به طبخ غذا با زدن کلید استارت و با فلش بالا یا پایین تایم پخت رو می‌تونید مشخص کنید و با زدن کلید دوباره استارت دست به خود شروع به کار می‌کنه

نحوه فعال کردن یخ زدایی مایکروویو داتیس

برای استفاده کردن از حالت یخ زدایی دستگاه در این قسمت با زدن کلید دیفرانس دیفراس یک میشه حالت وزنی شما یه مقدار مشخصی مواد غذایی به عنوان مثال ۱۰۰ گرم یا ۲۰۰ گرم با فلش بالا و پایین وزن رو وارد می‌کنید و با زدن کلید استارت دستگاه به صورت خودکار یخ زدایی رو بر حسب وزنی انجام در حالت تایمی شما دیفراس ۲ یاخته اتومات دستگاه استفاده کنید که تمام مشخصات توان پخت و نوع مواد غذاییتون داخل دفترچه راهنمای فر توکار نوشته شده و می‌تونید به دفترچه راهنما مراجعه کنید هر کدام از حالت‌های پخت رو که خواستید انتخاب می‌کنید و با زدن کلید استارت و نوع مواد غذاییتون استارت رو که دوباره بزنید دستگاه شروع به کار می‌کنه در این قسمت با نگه داشتن کلید استپ به مدت ۵ ثانیه �لت قفل کودکتون براتون فعال میشه امیدوارم که معرفی و آموزش مایکروویو ۹۳۰ داتیس براتون مفید بوده باشه همچنین برای خرید اینترنتی محصولات داتیس به فروشگاه اینترنتی سینک گرانیتی مراجعه نمایید و برای بررسی فر برقی خوبه یا فر گازی برقی به قسمت مقالات سایت مراجعه نمایید.

مایکروفر داتیس مدل DTM930 به چند مدل زیر تقسیم بندی میشود که فقط در شکل ظاهری دستگاه با یکدیگر فرق دارند:

  1. مایکروفر داتیس مدل DTM930
  2. مایکروفر داتیس مدل DTM930 کلاسیک
مایکروفر داتیس 930 آموزش

آموزش کار با مایکروفر داتیس مدل 944

آموزش مایکروفر داتیس مدل 944 دارای گنجایش ۴۴ لیتر هست به صورت توکار استفاده می‌شه قسمت کنترل پنل دستگاه به صورت لمسی دارای تایمر ساعت هست جنس شیشه بیرونی دستگاه از سکورید مقاوم در مقابل حرارت استفاده شده دستگیره طراحی شده قسمت شیشه داخلی از جنس شیشه‌ای تمامی بدن سینی پیرکس شلف داخل سینی و دو عدد پایه توری در مایکروفر داتیس قسمت پایین یک عدد المنت در زیر سینی گردون یک عدد المنت گریل در قسمت سقف است و یک عدد المنت در قسمت پشت دستگاه که با فن کانوکشن کار می‌کنه.

نکات این مقاله را حتما بخوانید:  آموزش فر برقی بیمکث

فعال سازی فن خنک کننده ماکروفر داتیس 944

همچنین در این مایکروفر داتیس مدل DTM944 یک عدد فن خنک کننده به صورت خودکار خاموش می‌شه فقط به این نکته توجه کنید بعد از اینکه پخت و پزتون تموم میشه دستگاه رو از برق خارج نکنید قسمت کنترل پنل دستگاه در این قسمت شما می‌تونید حالت‌های پختتون رو بسته به مایکروویو یا فقط فر یا پخت ترکیبی رو انتخاب کنید در این قسمت کلید تنظیمات ساعت یا تایم رو داریم کلید تغییر حالت روی درجه سانتیگراد یا توان دستگاه دکمه منفی و مثبت برای کاهش یا افزایش مقادیر یا تایم دستگاه در این قسمت کلید a رو داریم برای ۱۳ برنامه پخت اتومات دستگاه‌تون کلید یخ زدایی داریم تا سقف یک کیلوگرم یخ زدایی ۲ بر حسب نون میوه‌جات و سبزیجات هست تا سقف ۵۰۰ گرم در این قسمت کلید افزایش یا حالت شیوه پخت سریع رو دارید کلید پلی و کلید استپ یا همون حالت قفل کودک دستگاه برای استفاده کردن از قسمت مایکروویو به دستگاه شما در این قسمت ویو رو انتخاب می‌کنید با منفی یا مثبت توان پخت رو انتخاب می‌کنید با زدن کلید تایمر تایم و زمان پخت رو انتخاب می‌کنید و با زدن کلید پلی دستگاه شروع به کار می‌کنه با تنظیماتی که انجام دادیم برای استفاده کردن از قسمت فر دستگاه شما در این قسمت المنت بالا المنت دور فن خود فن المنت بالا به همراه فن کانوکشن در این قسمت آخر با زدن کلید ساعت تایمش رو مشخص می‌کنم و با زدن کلید پلی دستگاه خودش با نگه داشتن کلید مثبت شما می‌تونید بت می‌شه براتون برای استفاده مثبت انتخاب کنید و با زدن کلید پلی دستگاه با زدن پخت اتومات رو در این قسمت می‌تونید انتخاب کنید و با زدن کلید پلی دستگاه خودش شروع به کار می‌کنه برای استفاده کردن از حالت قفل کودک دستگاه در این قسمت کلید استپ یا حالت قفل کودک رو به مدت ۵ ثانیه که نگه داریم در صفحه نمایشگر حالت قفل کودک به شما نمایش داده میشه .

مایکروفر داتیس 944 آموزش

نحوه خرید اینترنتی مایکروفر داتیس

در فروشگاه اینترنتی سینک گرانیتی می توانید به خرید اینترنتی محصولات داتیس، فر رومیزی و آون توستر داتیس، قیمت فر توکار داتیس، فرق آون توستر با فر و مایکروفر چیست؟ و بررسی کیفیت فر داتیس، معرفی بهترین فر توکار ایرانی و جهت آموزش نحوه و طرز تمیز کردن فر و… دسترسی کامل داشته باشید. و همچین پاسخ به سوال آیا فر برقی بخریم یا فر گاز و برق خوبه. درصورت نیاز به مشاوره و خرید اینترنتی محصولات با ما تماس حاصل فرمایید.