فر و مایکروویو

فر دوقلو آلتون

فر دوقلو آلتون و هر آنچه که باید در مورد فر توکار دوقلو بدانید را در این صفحه شرح داده‌ایم. برند آلتون انواع فرهای توکار دوقلو را برای اولین بار در ایران ارائه کرد تا به شما کمک کند چندین غذا را همزمان بپزید و دارای ویژگی‌هایی است که به شما در ساده‌تر آماده‌سازی غذا کمک می‌کند. چند سالی‌ست فر دوقلوی آلتون زبان زد خاص و عام میباشد. برند آلتون بهترین و باکیفیت‌ترین فرهای توکار ایرانی را تاکنون به بازار ارائه کرده است، فر های سری 400 آلتون معروف به فر برقی دوقلو آلتون میباشند که در رنگبندی های شیشه سفید، مشکی، ترکیب شیشه با استیل و شیشه رفلکس نقره‌ای تولید میشود.

فر دوقلو آلتون

فر دوقلو چیست؟

یک فر دو قلو Twin Oven دارای دو طبقه پخت مجزا است که می توان آنها را در دماها، زمان ها و تنظیمات مختلف مانند پخت همرفت تنظیم یا از قبل گرم کرد.

فر توکار آلتون دوقلو

فر توکار آلتون دوقلو به صورت تکی یا دوقلو به فروش می رسد. یک فر دوقلو دارای دو طبقه مجزا است که یکی روی دیگری قرار گرفته و می توانند در دمای جداگانه پخت کند. این نوع مدل برای آشپزهایی که غذاهای حجیم درست می کنند و به تطبیق پذیری دو فر نیاز دارند مفید است. یکی از فرها را می توان در دمای پایین مناسب برای پخت آهسته گوشت تنظیم کرد، در حالی که فر دیگر را می توان در دمای بالاتر برای پخت سریع غذای مشابه گوشت استفاده کرد. یک فر توکار دوقلو اغلب در آشپزخانه های که آشپز حرفه ای باشد یافت می شود.

ست فر توکار دوقلوی آلتون با مایکروفر

این نوع فر دوقلوی آلتون گاهی اوقات با یک مایکروفر توکار فروخته می شود که معمولاً به روشی مشابه فر و مایکروفر در بالای یکدیگر قرار می گیرد معمولا فر در کابین پایینی نصب می شود و مایکروفر در کابینت بالایی فر نصب می شود. این مایکروفرها به طور خاص برای ست شدن با فر توکار ساخته شده اند و نمی توان آنها را با مدل دیگری جایگزین کرد.

فر های دوقلوی آلتون در آشپزخانه‌های حرفه ای موجود و در رستوران ها رایج است.

فرهای دوقلوی ساخته شده آلتون، یک نصب مینیمالیستی را با فضای زیادی برای پختن همه چیز از پختن خوراکی‌های شیرین گرفته تا پختن جوجه کباب و… مهیا می‌کنند. کابین داخلی فر توکار آلتون دوقلو بصورت مجزا امکان کنترل برنامه های پخت را بصورت مستقل برای شما فراهم می کنند و به انواع مختلف غذا اجازه می دهد در دماهای مختلف یا تنظیمات فردی طبخ شوند.

فر توکار دوقلوی آلتون نصب یکپارچه، ظاهری براق و ساده ایجاد می کند که فضای زیر کانترها را برای کمدها یا سایر وسایل آشپزی و نظافت منزل آزاد می کند. بهترین فرهای توکار دوقلو را از برند آلتون بخواهید و از بهترین ویژگی‌های پخت و پز فر دوقلوی آلتون کامل اطمینان حاصل کنید که در آزمون‌های خود نمره قبولی گرفته است.

ریل تلوسکوپی فر دوقلو آلتون

در فرهای سری 400 آلتون ۷۲ لیتری ، چهار عدد ریل تلسکوپی وجود دارد. با این ریل ها خارج کردن سینی های فر بسیار راحت تر خواهد شد زیرا کمترین تماس دست با بدنه‌ی فردوقلو ایجاد میشود.

مزیت فر دوقلوی توکار چیست؟

برای تصمیم‌گیری در مورد اینکه آیا فر دوقلوی توکار برای شما مناسب است، مزایای زیر را در نظر بگیرید:

  1. از چندین عملکرد فر دوقلو به طور همزمان استفاده کنید.
  2. دو غذای همگن را با تنظیمات دمایی مختلف به طور همزمان در فر دوقلو آلتون بپزید.
  3. چندین غذا را با تکنیک های مختلف مانند کباب کردن در فر بالا و برشته کردن در فر پایینی بپزید.
  4. نان را در یک محفظه فر توکار دوقلو بپزید در حالی که از تنظیمات همرفتی برای تفت دادن گوشت ها در قسمت دیگر یا برشته کردن، نان تست و موارد دیگر استفاده می کنید.
  5. در حالی که ظرف های پخت را در فر پایینی تمام می کنید، غذا را در فر بالا گرم نگه دارید.

اگر به دنبال دستیابی به تکنیک‌های مختلف پخت و پز برای چندین غذا به طور همزمان هستید، انتخاب یک فر توکار دوقلو با تنظیمات همرفت می‌تواند انعطاف‌پذیری لازم را به شما بدهد. فر توکار دوقلوی آلتون سری 400 از جمله فرهای‌ست که با قابلیت پخت همزمان دو غذای همگن تولید شده است که از فن کانوکشن برای پخش و توزیع یکنواخت، هوای گرم زیر و رو و اطراف غذا را در چندین قفسه استفاده می‌کند.

بررسی مشخصات فر برقی دوقلو آلتون

فرهای برقی دوقلوی آلتون ظرفیتی را که برای دستور پخت‌های مورد علاقه خانواده‌تان نیاز دارید، ارائه می‌کنند. چه در حال پختن شام برای آخر هفته باشید و چه غذاهای دلخواه یخ زده را بخواهید یخ‌زایی کنید، فرهای دو قلو آلتون با در نظر گرفتن نیازهای مصرف کننده طراحی شده اند.

ظرفیت فر دوقلوی آلتون

اگر برای یک خانواده یا سرگرمی آشپزی می کنید، ظرفیت فر بسیار مهم است. به عنوان مثال، بدون فضای کافی در فر، ممکن است برای پختن یک کیک قابل توجه به درد سر بیافتید. برای یک تجربه آشپزی واقعاً پیشرفته که به شما امکان می دهد چندین نوع کیک و شیرینی و غذا را به طور همزمان آماده کنید، به مجموعه فر‌های توکار آلتون دوقلو نگاهی بیاندازید.

نکات این مقاله را حتما بخوانید:  محصولات آلتون ساخت کجاست؟

با فر توکار آلتون دوقلو چند غذا همزمان میشود درست کرد؟!

با فر توکار آلتون دوقلو می توان همزمان چندین غذا را در دماهای مختلف برشته، پخت و گریل کرد. فر دوقلوی التون بیشترین فضای پخت را به شما ارائه می دهند. اگر مرتباً برای کل خانواده آشپزی می کنید یا از سرگرم شدن با آشپزی لذت می برید، یک فر توکار آلتون دوقلو زندگی شما را آسان تر می کند و فرصت های آشپزی هیجان انگیز زیادی را برای شما باز می کند.

قیمت فر توکار آلتون دوقلو

برند آلتون مجموعه وسیعی از قیمت‌ها را برای فر توکار دوقلو پوشش می‌دهد، و تنوع سبکی فراوانی را به نمایش گذاشته است، از جمله رنگ مشکی،سفید، ترکیب شیشه مشکی و استیل، شیشه رفلکس نقره ای و… با مجموعه‌ای از ویژگی‌های مبتکرانه که می توانید به راحتی از فروشگاه سینک گرانیتی نمایندگی فر توکار التون تهران با قیمت مناسبتر فر خود را سفارش دهید. هنگام آشپزی مراقب باشید که هوای گرم را به طور یکنواخت در محفظه فر توکار دوقلو آلتون به گردش در بیاورید تا مطمئن شوید مواد غذایی با کارایی بیشتری در فر پخته می‌شوند.

فرق بین فر دوقلو در مقابل فر معمولی چیست؟

فرهای معمولی دارای یک محفظه پخت و یک فن کانوکشن هستند، در حالی که فر‌های دو قلو دارای دو کابین مجزا هستند. این به شما انعطاف‌پذیری بیشتری می‌دهد، زیرا می‌توانید همزمان در دو درجه حرارت مختلف دو غذا از یک خانواده را همزمان بپزید. فر توکار دوقلو دارای امکانات پخت بیشتری میباشد. امکان دادن برنامه های مختلف و کنترل کابین‌های فر بصورت مجزا وجود دارد.

مزایا و معایب فر توکار آلتون دوقلو

فر توکار آلتون دوقلو مناسب افراد حرفه ای است و ممکن است برای افراد تازه کار امکانات و آبشنهای زیاد بکار نیاید و طرز کار کردن با فر دوقلو کمی مشکل ساز باشد. به فر توکار آلتون دوقلو به عنوان یک سرمایه‌گذاری در آشپزخانه‌تان نگاه کنید که تا سالهای سال قرار است برای شما کار کند و نیازی نباشد چند سال بعد مجدد برای فری با امکانات مشابه هزینه کنید. فر دوقلوی آلتون با نصب توکار ظاهری شیک، لوکس و خاص دارد که فقط افراد حرفه ای آن را برای آشپزخانه خود انتخاب میکنند.

فرهای معمولی در مقایسه با فرهای دوقلو امکانات پخت کمتر و ارزان قیمت هستند.

دو فن گردش هوای داغ در فر دو قلو آلتون

در سری ۴۰۰ فرهای ۷۲ لیتری آلتون، دو عدد فن گردش هوای داغ وجود دارد که موجب به جریان درآوردن یکسان هوای داغ در دو طبقه فر میشود. همین امر شرایطی را به وجود می آورد که در فر دو قلو آلتون پخت و پز یکنواخت با شرایط مناسب در مواد غذایی صورت بگیرد.

فر دو قلو آلتون فروشگاه سینک گرانیتی

فر دوقلوی توکار بهتر است یا دو فر مجزا و معمولی؟

اگر هنوز نمی‌دانید که کدام نوع فر توکار دوقلو را انتخاب کنید، مقاله راهنمای خرید بهترین مدل فر توکار ما را بخوانید تا به شما در تصمیم‌گیری خرید فر توکار آشپزخانه کمک کند.

دو فر مجزا بهتر است یا یک فر دوقلو؟

اینکه آیا باید فر توکار دوقلو یا فر تک کابین را انتخاب کنید به چیدمان و بودجه آشپزخانه شما بستگی دارد. فر های دوقلو قدرت پخت و پز دو فر را در یک دستگاه ارائه می دهند و برای آشپزخانه های کوچکتر که حجم زیادی غذا می پزند، گزینه مناسبی است.

علاوه بر این، هزینه و قیمت خرید و نصب دو فر مجزا در مقابل قیمت فر دوقلو توکار ممکن است بالاتر باشد زیرا شما دو دستگاه بزرگ را خریداری می کنید. هزینه های نصب نیز ممکن است برای دو فر تکی بیشتر از یک فر دوقلوی توکار باشد. با این حال، دو فر مجزا به شما این امکان را می دهد که چندین منطقه پخت و پز در آشپزخانه خود ایجاد کنید.

پیشنهاد بهترین قیمت فر توکار دوقلوی آلتون در فروشگاه سینک گرانیتی

خرید اینترنتی فر دوقلوی آلتون = حمل رایگان + نصب رایگان + قیمت مناسب‌تر

سوالات متداول در مورد فر دوقلوی توکار

برای اینکه تصمیم خود را آسان‌تر کنید، سؤالات متداول درباره فرهای معمولی و فر دوقلو را در زیر بررسی کنید.

چگونه از یک فر دوقلوی توکار برای به حداکثر رساندن مزایای آن استفاده می کنید؟

از توانایی پخت چندین غذا به طور همزمان با فر دوقلوی توکار نهایت استفاده را ببرید. در حالی که یک فر دوقلو ظرفیت نگهداری چند ظرف را دارد، گاهی اوقات به یک شعبده باز تبدیل می شود تا اطمینان حاصل شود که هر دستور پخت دما، زمان و تنظیمات ایده آل خود را دارد.

با یک فر دوقلو، می‌توانید گوشت‌ها را در دمای پخت مناسب که در دفترچه راهنمای آن ذکر شده با تنظیم همرفت فعال کنید تا کاملاً قهوه‌ای رنگ شود. یک فر دوقلو ممکن است هنگام پختن چندین غذا از یک دستور غذایی کمک بگیرد.

آیا فر توکار دوقلو در فضای یک فر توکار معمولی جا می شود؟

فر توکار دوقلو می‌تواند در فضاهای یک فر معمولی نیز قرار بگیرد زیرا در ابعاد استاندارد 60 سانتیمتری موجود هستند. این بدان معناست که می توانید به راحتی جای فر توکار معمولی خود را با یک مدل فر توکار آلتون دوقلو جایگزین کنید.

آیا یک فر دوقلو می تواند اقلام بزرگتری مانند بوقلمون را در خود جای دهد؟

بیشتر فرهای دوقلوی توکار برای بوقلمون‌هایی با اندازه متوسط و یا یک مرغ بزرگ مناسب هستند.

فرهای توکار التون دوقلو در همان عرض‌ مدل‌های معمولی (عرض 60) در فروشگاه سینک گرانیتی موجود هستند. می‌توانید همان سینی‌های پهن، تابه‌ها و سایر ظروف را که در فر تکی خود استفاده می‌کنید، در فر توکار دوقلوی آلتون نیز قرار دهید. فرهای توکار دوقلو می‌توانند محفظه‌های کوتاه‌تری نسبت به فرهای تکی داشته باشند، اما بیشتر غذاهایی که در خانه طبخ می‌شوند همچنان در هر یکی از محفظه‌ها قرار می‌گیرند.

آیا فر دوقلوی آلتون ارزش خرید را دارد؟

بله، اگر خانواده شما مشتاقانه منتظر وعده های غذایی با تمام غذاها به همراه دسر هستند، فر توکار آلتون دوقلو می تواند به شما در مدیریت زمان و پخت غذا کمک کند. از طبقات جداگانه برای جابجایی ظروف با نیازهای مختلف پخت و پز استفاده کنید، و ظروف غذای پخته شده را تا زمانی که پخت بقیه مواد غذایی را تمام کنید، گرم نگه دارید. اگر در شب‌های شلوغ یک شام ساده یک تابه‌ای می‌پزید، یک فر دوقلو التون به شما امکان می‌دهد فقط با محفظه کوچک‌تر فر بپزید. اینکه آیا یک فر برقی دوقلو آلتون ارزش خرید دارد یا خیر به شما و سبک زندگی شما بستگی دارد. همچنین می توانید با انواع مختلف فرهای توکار آشپزخانه آشنا شوید تا به انتخاب مناسب برای خانواده خود کمک کنید. و بهترین گزینه های فر دوقلو آلتون را برای مطابقت با نیازهای آشپزی خود بررسی کنید.

ممکن است به این مطالب نیز علاقه‌مند باشید

در فروشگاه اینترنتی سینک گرانیتی شما می توانید به فیلم آموزش کار با فر آلتون، بررسی پاسخ کیفیت فر آلتون چطوره؟، فر آلتون ساخت کجاست؟ و فر توکار بیمکث نیز دسترسی کامل داشته باشید. ممکن است سوالاتی در مورد گریل فر کجاست؟ کانوکشن فر چیست؟ و یا حتی نحوه تمیز کردن فر و پاک کردن روغن سوخته از فر و بهترین مارک آون توستر چیست؟ بپرسید که در بخش مقالات سایت بصورت مختصر و مفید به تمامی آنها اشاره شده است.