گالری تصاویر, سینک گرانیتی

فیلم تست کیفیت سینک گرانیتی گرانیکو

نمایشگاه گرانیکو صنعت ساختمان

تست کیفیت سینک گرانیتی گرانیکو

سینک گرانیتی گرانیکو مستحکم و مدرن، ایده آل برای آشپزخانه های مدرن و پیچیده یک سینک بادوام با کاهش نویز و سر و صدای ناشی از شستشو، عالی، نگهداری و مراقبت از سینک گرانیکو آسان است. کیفیت ساخت سینک گرانیت گرانیکو که از 80 درصد سنگ کوارتز و 20 درصد رزین اکریلیک باکیفیت ساخته شده است و در برابر لک، ضد خش، مقاوم در برابر حرارت و ضد خش است. فرآیند ساخت سینک بدون درز سطحی و یک تکه ایجاد میشود که به راحتی تمیز و نگهداری می شود و برای بهداشت مواد غذایی نیز مناسب و آنتی باکتریال است.

تفاوت سینک گرانیکو با گرانیکو چیست؟

طراحی هوشمندانه سینک گرانیکو پلاس

سینک گرانیتی گرانیکو لگن چپ یا راست؟

تست لکه روی سینک گرانیتی گرانیکو 2

تست لکه روی سینک گرانیتی گرانیکو 1

شرایط گارانتی سینک گرانیتی گرانیکو

خاصیت آنتی باکتریال بودن سینک گرانیکو

نحوه مراقبت از سینک گرانیتی گرانیکو

معرفی سینک گرانیتی گرانیکو

نمایشگاه سینک گرانیتی گرانیکو

ویژگی‌های سینک گرانیتی گرانیکو

سینک گرانیتی سفیدشنی گرانیکو

نمایشگاه سینک گرانیتی گرانیکو

نمایشگاه سینک گرانیتی گرانیکو

نمایشگاه سینک گرانیتی گرانیکو

نمایشگاه سینک گرانیتی گرانیکو

نمایشگاه سینک گرانیتی گرانیکو

نمایشگاه سینک گرانیتی گرانیکو

سینک گرانیتی کرم گرانیکو

سینک گرانیتی گرانیکو از کجا بخریم؟

سینک گرانیتی گرانیکو را به راحتی می توانید در فروشگاه آنلاین سینک گرانیتی نمایندگی گرانیکو بصورت آنلاین ثبت سفارش نمایید. تمامی سفارش های آنلاین سینک گرانیکو بصورت مستقیم و توسط پیک شرکت گرانیکو در تهران ارسال می شوند. سفارش سایر شهرها نیز توسط باربری ارسال خواهند شد.

نکات این مقاله را حتما بخوانید:  نظرات در مورد سینک گرانیتی

معرفی چند مدل سینک ظرفشویی گرانیتی گرانیکو

سینک گرانیتی گرانیکو پلاس مدل G910

5,310,000 تومان
سینک گرانیتی گرانیکو G910 پلاس با طول 78.3 سانتیمتر و عرض 50.2 سانتیمتر که دارای عمق لگن 19.5 سانتیمتر می باشد. پشت به پشت سینک گرانیگو G910 تقریبا 40*72 سانتیمتر و لبه های کناری 3.5 سانتیمتر و لبه بالای سینک 7 سانتیمتر می باشد که برای نصب انواع شیر ظرفشویی برروی این سینک مناسب است.

سینک گرانیتی گرانیکو پلاس مدل G903

5,121,000 تومان
سینک گرانیتی تک لگن گرانیکو مدل G903 یک از بهترین و پر فروش ترین سینک های تک لگن بزرگ می باشد. عمق لگن : 18.5 سانتیمتر پشت به پشت لگن سینک : 65 سانتیمتر
نکات این مقاله را حتما بخوانید:  نحوه تشخیص سینک گرانیتی اصلی

خرید سینک گرانیتی گرانیکو از فروشگاه SinkGraniti.com

ظاهر و قیمت سینک های گرانیتی تاثیر بسیار زیادی در بازار داخلی شکل داده است و در عین حال المان های جدیدی را به بازار سینک تزریق کرده است از سینک های تک لگن گرانیتی و سینک دو لگن بدون سینی تا سینک سفید گرانیتی و سینک گرانیتی مشکی. در واقع در بازار اروپا و ایران سینک های گرانیتی سینک های مدرنی هستند که در بین افراد و طراحهای کابینت بسیار محبوب هستند. بافت آن نسبتاً سخت و بادوام است و خطوط ظاهری آن می تواند لبه دار یا گرد باشد به طوری که سینک گرانیتی هم ظاهر سخت و هم کیفیت لطیفی دارد. این سبک سینک های گرانیتی مزایا و معایب نیز البته دارند که در سایت Sinkgraniti.com بصورت تخصصی و کامل به آنها پرداخته شده است. در کل در چند سال اخیر نظرات در مورد سینک ظرفشویی گرانیت مثبت بوده است و خیلی از مصرف کنندگان و کاربران گفته اند که اگر زودتر با این محصول لوکس و شکیل آشنا شده بودند حتما یکی از آنها را تهیه و خریداری میکردند. در فروشگاه ما همچنین می توانید به بهترین مارک و برندهای سینک ظرفشویی گرانیتی نیز دسترسی داشته باشید.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید