فر و مایکروویو

فیلم های معرفی و آموزش فر برقی آلتون سری 400

آموزش فر برقی آلتون سری 400

آموزش جامع و کامل فر برقی آلتون مدل V401 - V402 - V402S - V402W - V403 - V404N

فر V402 ؛ تولید ارزشمند از برند آلتون
فر V402 یکی از تولیدات بسیار ارزشمند کمپانی آلتون است که علاوه بر داشتن زیبایی، می‌تواند امکانات جالب و مدرنی را هم در اختیار شما قرار دهد. این فر با رنگ و جنس شیشه سکوریت مشکی به مشتریان ارائه می‌شود و ابعاد آن به شکلی است که برای هر آشپزخانه‌ای می‌توانید از آن استفاده کنید. ابعاد طول 570 | عرض 570 | عمق 550 میلی متر و با یک حساب سرانگشتی، می‌توانید فضایی استاندارد و معمولی را در آشپزخانه خود به آن اختصاص دهید. مدیریت بهتری روی آشپزخانه خود داشته باشید. در کل، می‌توان گفت که از نظر شکل ظاهری و اندازه، آلتون توجه زیادی به زیبایی و ابعاد استاندارد آن داشته است.

سه عملکرد مهم در استفاده از فر برقی آلتون سری 400

راهنمای استفاده از جوجه گردان فر آلتون سری 400

نحوه گرم کردن سریع دمای فر آلتون سری 400

حجم فر آلتون V402 در حد ۷۲ لیتر است و جا برای پخت اکثر مواد غذایی را در سطح خانگی و حرفه‌ای خواهید داشت. این فر از برق به عنوان منبع انرژی استفاده می‌کند و با توجه به استفاده از مواد اولیه استاندارد، آلتون به موضوع صرفه جویی انرژی هم توجه داشته است. فن گردش هوایی که در این فر وجود دارد، کمک می‌کند که غذاها به موقع پخته شده و از حرارت به صورت مساوی و تقسیم شده در کل فضای فر استفاده کنند. این فر اندازه تقریبا بزرگی دارد و جا برای اضافه شدن یک جوجه گردان را هم فراهم کرده است.

آموزش پخت پنکیک در فر برقی آلتون سری 400

آموزش پخت تارت میوه ای در فر برقی آلتون سری 400

نحوه انتخاب برنامه در فر برقی آلتون سری 400

ایمنی بالای فر آلتون
با استفاده از جوجه گردان فر برقی توکار آلتون V402 می‌توانید مرغ درسته را به صورت بریان درست کرده و برای مهمانی‌های خود از آن استفاده کنید. سیستم راه اندازی جوجه گردان دارای سرعت خوبی در چرخش بوده و بعد از مدت‌ها استفاده از آن، دچار خرابی یا تحلیل نخواهد شد. این فر دارای سیستم یخ زدایی است و می‌توانید از قفل کودک آن هم برای مراقب‌های ایمنی استفاده کنید. فر هم دارای سیستم هوشمندی است که در صورت بروز اتفاقات خطرناک، کارکرد فر را به صورت خودکار خاموش خواهد کرد.

آموزش کیک بستنی در فر برقی آلتون سری 400

آموزش کیک شکلاتی در فر برقی آلتون سری 400

نحوه پخت رلت اصلی در فر برقی آلتون سری 400

فر برقی آلتون V402 را می‌توانید به صورت تمام برق خریداری کرده و امکان استفاده از آن به صورت دو فر مجزا را هم داشته باشید. این فر صفحه نمایش لمسی دیجیتالی دارد و می‌توانید کنترل آسان و مدرنی نسبت به روند پخت داشته باشید. می‌توانید همه چیز را تنظیم کرده و از زمان تا دمای فر را با صفحه لمسی کنترل کنید. اگر آشپزی حرفه‌ای هستید، با این فر می‌توانید از ۱۷ عملکرد های پخت مجزا استفاده کرده و غذاهای متنوعی سر سفره خانواده خود ببرید. این فر برای بانوان و آقایان حرفه‌ای تهیه شده است و می‌توانید از امکانات پیشرفته آن برخوردار شوید. سیستم Meat Prob در این فر، سبب می‌شود که بتوانید پخت گوشت و مرغ را در داخل غذاها هم کنترل کرده و اجازه سوختن یا عدم مغز پخت را به آن‌ها ندهید.

آموزش جامع فانکشن های فر برقی آلتون سری 400

آموزش پخت نان مغزدار با فر برقی آلتون سری 400

آموزش نان سیر با فر برقی آلتون سری 400

عملکرد های پخت متنوع با سرعت و دقت کافی
فر برقی توکار آلتون مدل V402 از سیستم خنک کننده اتوماتیک هم استفاده می‌کند و در پایان روند پخت یا مواقعی که مشکلی برای فر ایجاد می‌شود، می‌توانید اطمینان داشته باشید که فر سریعا به حالت عادی بازخواهد گشت. برای اینکه غذاهای خود را به شیوه‌ای عالی داخل فر بپزید، می‌توانید از سیستم دو طبقه ریل تلسکوپی این فر استفاده کنید. هرکدام از این دو طبقه فاصله استانداردی با دیواره‌ها دارند و کنترل پخت همواره توسط شما به خوبی انجام خواهد شد. پوشش داخلی این فر هم به صورت آسان تمیز شونده طراحی شده است و می‌توانید شستشوی آسانی را تجربه کنید.

آموزش انتخاب حالت پخت سریع در فر برقی آلتون سری 400

آموزش کار با جوجه گردان با فر برقی آلتون سری 400

آموزش برنامه های غذایی با فر برقی آلتون سری 400

ایمنی همواره یکی از نکات مهم در ساخت هر فری بوده است. آلتون با سال‌ها سابقه، تلاش کرده است که ایمنی را به صورت خودکار در فرهای ساخت خود فراهم کند. علاوه بر اینکه فر می‌تواند دمای بالایی در محفظه خود تولید کند، اما همزمان هم ایمنی را در نظر گرفته و اجازه نمی‌دهد که در هر شرایطی، اتفاقات ناگوار برای فر رخ دهد. حسگر پخت گوشت کیفیت بهتری را برای پخت شما فراهم خواهد کرد و شما را همانند یک سرآشپز حرفه‌ای در بین اعضای خانواده نشان خواهد داد. این محصول دارای گارانتی ۲۴ ماهه است و با خیال راحت می‌توانید یک خرید عالی داشته باشید.

طرز کار با میت پراب (حسگر پخت) در فر برقی آلتون سری 400

آموزش فعال/ غیرفعال کردن قفل کودک در فر برقی آلتون سری 400

آموزش انتخاب زمان پخت در فر برقی آلتون سری 400

صفحه لمسی و تایمر دیجیتالی فر مدرن آلتون

زندگی جوامعی به سمتی حرکت کرده است که افکار به شدت مشغول بوده و هر لحظه ممکن است که اتفاقات مختلفی را فراموش کنیم. تایمر به شما کمک می‌کند که استرس زمان را در مورد فر نداشته و صرفا با یک تنظیم ساده، روال شروع و پایان پخت را به سیستم فر V402 بسپارید. بدین ترتیب پخت به بهترین شکل ممکن سر تایم به اتمام رسیده و یک غذای لذیذ برای وعده‌های غذایی خود خواهید داشت. شما می‌توانید آشپزی یا شیرینی پزی را با این فر تجربه کرده و کیفیت بالا را با آن‌ها حس کنید.

آموزش پخت قیمه بادمجان در فر برقی آلتون سری 400

آموزش پخت یخ زدایی در فر برقی آلتون سری 400

آموزش برنامه یخ زدایی در فر برقی آلتون سری 400

فر توکار آلتون مدل V402 برقی با عملکرد های پخت متنوع خود، می‌تواند همه کاره باشد. درواقع شما کافی است که از این عملکرد های پخت اطلاع کسب کرده و روند اجرایی کردن آن‌ها را از دفترچه مطالعه کنید. جنس این فر شیشه‌ای است و جنس آن نیز در برابر حرارت بالا کاملا مقاوم خواهد بود. این محصول از یک درب آسان بازشو استفاده می‌کند و سیستم آن طوری است که به آسانی باز و بسته می‌شود و سهل انگاری کاربر هم نقشی در آن نخواهد داشت. بدین ترتیب می‌توانید از خراب نشدن آن اطمینان داشته باشید. دکمه‌های روی این فر، به صورت لمسی در کنار صفحه نمایش دیده می‌شود و آلتون سعی کرده است که زیبایی را در محصولات خود همواره به یاد داشته باشد.

آموزش پخت همزمان دو غذا در فر برقی آلتون سری 400 - قسمت 3

آموزش پخت همزمان دو غذا در فر برقی آلتون سری 400 - قسمت 2

آموزش پخت همزمان دو غذا در فر برقی آلتون سری 400 - قسمت 1

آموزش درست کردن نان اکمک با فر برقی آلتون سری 400

آموزش جامع و کامل فر دو قلوی آلتون سری 400

آموزش پخت همزمان دو غذا در فر برقی آلتون سری 400 - قسمت 4

آموزش پخت کیک خامه ای شکلاتی با فر برقی آلتون سری 400

آموزش پخت رولت با فر برقی آلتون سری 400

معرفی برنامه های فر برقی آلتون سری 400

آموزش پخت نان بربری کره ای با فر برقی آلتون سری 400

آموزش پخت نان شیر مال با فر برقی آلتون سری 400

آموزش پخت نان روگن با فر برقی آلتون سری 400

سخن آخر
در نهایت باید بگوییم که فر برقی توکار آلتون V402 یکی از محصولات جذاب و تمام عیار بازار محصولات خانگی است که می‌توانید برای پخت و پز ایمن و کامل از آن استفاده کنید. آلتون با اطمینان کامل، این محصول را با گارانتی در اختیار شما می‌گذارد و می‌توانید در عملکرد های پخت متنوع و سیستم‌های مدرن از آن استفاده کنید. فر دارای قابلیت‌های جذابی در زمینه مشخصات فنی و زیبایی ظاهری است و با اطمینان کامل می‌توانید از ارزش بالای خرید آن اطمینان داشته باشید.

خرید اینترنتی فر برقی آلتون با تخفیف

نیاز به مشاوره خرید و پشیبانی دارید؟ پشتیبانی 24 ساعته با شماره 09196186748
بازگشت به لیست

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.