هود آشپزخانه

بهترین هود آشپزخانه

بهترین هود آشپزخانه
بهترین هود مخفی

بهترین هود مخفی + مزایا و معایب آن

بهترین هود آشپزخانه مخفی که بیشترین فروش هود آشپزخانه را به خود اختصاص داده است کدام مارک، مدل و برند است؟

بهترین مدل هود های آشپزخانه را شرکت های همچون بیمکث، کن، داتیس و شرکت آلتون و اخوان تولید میکنند.

بدنه هود مخفی کاملا داخل کابینت به طوری که کف کابینت بالای اجاق گاز برش خورده در محل برش خورده هود نصب می شود. به دلیل قرار گرفتن قسمت فوقانی هود داخل کابینت (به این دلیل هود توکار نیز گفته می شود) مقداری از صدای هود نیز کاهش پیدا میکند.

مزیت هود مخفی توکار چیست؟

 مزیت هود مخفی می توان به قیمت نسبتا مناسب تر، کاهش صدای موتور هود، فیلتر آلومینیومی قابل شست شو، صفحه کلید لمسی همراه با داشتن ریموت کنترل و کمک به زیباتر شدن نمای کابینت ها نام برد.

معایب هود مخفی چیست؟

معایب هود مخفی می توان به عدم سایز بندی و عدم قابلیت نصب فیلتر ذغالی و عدم داشتن تمام آبشن های ذکر شده در تمام مدل ها اشاره کرد.

بهترین هود مورب

بهترین هود مورب + مزایا و معایب آن

هود مورب بهترین و محبوب ترین مدل هود آشپزخانه میباشد. هود مورب اکثر سلایق کاربران را پوشش داده است و نمای زیباتری به آشپزخانه شما می دهد.

فرقی نمیکند دکور آشپزخانه مدرن باشد یا نه، این مدل هود های مورب شیشه ای بصورت 45 درجه و براحتی امکان نصب در بالای اجاق گاز آشپزخانه را دارند. نمای هود های مورب اکثرا از شیشه سکوریت شده مقاوم در برابر گرما با بدنه فولادی رنگ شده یا استیل تولید می شوند.

مزیت هود های مورب چیست؟

مزیت هود مورب می توان به قدرت مکش موتور، موتور فلزی با صدای کمتر و دور موتور بیشتر همراه با طول عمر مفید، مجهز به سنسور حرارت،دود بو و گاز، ساعت و تایمر دیجیتال، تنوع طرح و سایزبندی، فیلتر آلومینیومی سه لایه قابل شست شو، صفحه کلید لمسی همراه با ریموت کنترل، امکان نصب فیلتر ذغالی و … اشاره کرد.

معایب هود های مورب چیست؟

معایب هود مورب می توان به گران قیمت بودن و عدم داشتن تمام آبشن های ذکر شده در تمام مدل ها اشاره کرد.

نکات این مقاله را حتما بخوانید:  فیلتر ذغالی هود و معایب آن چیست؟

بهترین هود شومینه ای + مزایا و معایب آن

بهترین هود شومینه ای که جز قدیمی ترین مدل هود های آشپزخانه میباشد امروزه دیگر جای خود را به هود شیشه ای مورب داده است.

هود شومینه ای بصورت فلت بطوری که کل سطح اجاق گاز را پوشش دهد نصب می شود. نمای هود های شومینه ای اکثرا از استیل با ترکیب شیشه سکوریت شده میباشد.

مزیت هود شومینه ای چیست؟

مزایای هود شومینه ای قدرت مکش متوسط، داشتن موتور پلاستیکی نسوز، مجهز به سنسور و تایمر دیجیتال در برخی از مدل ها، سایز بندی 60، 80 و 90 سانتیمتری، فیلتر آلومینیومی سه لایه قابل شست شو، پنل صفحه کلید لمسی همراه با ریموت کنترل و امکان نصب فیلتر ذغالی و … اشاره کرد.

معایب هود شومینه ای چیست؟

معایب هود شومینه ای نیز می توان به قدیمی بودن طرح و مدل آن، موتور نسبتا ضعیف و صدا دار و عدم داشتن تمام آبشن های ذکر شده در تمام مدل ها اشاره کرد.

بهترین هود شومینه ای

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید