فر و مایکروویو

فر توکار عرض 90 آلتون

فر آلتون عرض 90
فر عرض 90 آلتون
قیمت فر آلتون 90
فر توکار آلتون v901s

فر توکار عرض 90 آلتون

فر توکار عرض 90 آلتون همراه با آپشن های فراوان برای خانم های خانه دار ایرانی و آشپزهای حرفه ای و نیمه حرفه ای عرضه شده است و میتواند برای کارهای مختلف شیرینی پزی و آشپزی مورد استفاده قرار گیرد. از جمله محصولات آلتون ساخت فر توکار برقی 95 لیتری با تکنولوژی نوین روز میباشد و مصرف کنندگان میتوانند آن را در زمینه های مختلف آشپزی و قنادی مورد استفاده قرار دهند.

اگر قصد دارید از فر توکار آلتون برای تهیه غذای کامل برای خانواده خود و مخصوصا کیک و شیرینی‌پزی هر روز استفاده کنید، ما فر عرض 90 آلتون مدل V901 با ظرفیت پخت 95 لیتر را  توصیه می کنیم که یکی از با کیفیت‌ترین فرهای توکار آلتون است.

الگوی برش فر عرض 90 آلتون

الگوی برش فر برقی آلتون عرض 90

مشخصات فر عرض نود آلتون برقی

دارای یک عدد سینی کیک پزی
دارای یک عدد سینی کیک پزی

شیشه فر آلتون عرض 90
مجهز به شیشه Low-E جهت کاهش حرارت درب فر

قابلیت ذخیره تمام برنامه ها
قابلیت ذخیره تمام برنامه ها

پخت سریع فر آلتون 90
مجهز به سیستم پخت سریع

فر آلتون جوجه گردان
دارای دو عدد موتور جوجه گردان

دارای سنسور پخت گوشت Meat Prob
دارای سنسور پخت گوشت Meat Probe

فن گردش هوای داغ فر آلتون
فن گردش هوای داغ فر آلتون

پوشش داخلی آسان تمیزشونده Easy to Clean
پوشش داخلی آسان تمیزشونده Easy to Clean

قابلیت ذخیره برنامه های فر آلتون

با ذخیره تمام برنامه های سفارشی خود در سیستم فر آلتون عرض 90 – 95 لیتری، روند پخت و پز سریع تر طی خواهد شد و تنها با یک بار تنظیم شرایط دقیق و رسیدن به دما و زمان ایده آل، میتوانید در دفعات بعد بدون تنظیم خاصی، همین روند را با برنامه های آماده تکرار کنید.

فر عرض 90 آلتون

نظافت سریع و آسان محفظه فر آلتون

تمیز کردن فضای داخلی فر توکار آلتون به ساده ترین شکل ممکن صورت میگیرد. لعابی که برای فر 95 لیتری آلتون مدل V901S استفاده شده است، از مواد نانو تهیه شده و هیچ خلل و فرجی هم ندارد. مواد غذایی به لعاب نمیچسبد و بنابراین تمیز کردن فر آلتون به راحتی انجام کرد.

عملکرد طبخ فر آلتون عرض 90
عملکرد طبخ فر آلتون عرض 90

درب 3 جداره و جداشونده ضد حرارت Meat Prob
درب 3 جداره و جداشونده ضد حرارت

فن خنک کننده اتوماتیک فر
فن خنک کننده اتوماتیک

تایمر پیشرفته زمان پخت Easy to Clean
تایمر پیشرفته زمان پخت

دارای ریل تلسکوپی
دارای ریل تلسکوپی

مجهز به برنامه یخ زدایی Meat Prob
مجهز به برنامه یخ زدایی

درب آسان بازشونده
درب آسان بازشونده

مجهز به قفل کودک Easy to Clean
مجهز به قفل کودک

فر آلتون مجهز به دو جوجه گردان

در فرهای عرض 90 آلتون دوعدد جوجه گردان وجود دارد که با عملکرد روان و آهسته میتوانند در محفظه ی فر، دو مرغ کامل را در خود جای داده و یک غذای لذیذ و خوشمزه را آماده کند. گریل یا جوجه کباب در فر آلتون یک گزینه پخت و پز سالم برای مرغ است و محتوای مواد مغذی گوشت را به یک مکمل مغذی در رژیم غذایی شما تبدیل می کند.

جهت مشاهده فیلم آموزش نحوه استفاده از جوجه گردان فر برقی آلتون عرض 90 کلیک نمایید.

حسگر پخت گوشت Meat Probe

هنگام پختن گوشت، سیب زمینی یا بروکلی، پیتزا و یا غذاهای دیگر در فر آلتون سایز 90 میتوانید از سنسور میت پراپ استفاده کرده و دمای داخلی این غذاها را نیز کنترل کنید و چنین غذاهایی را تا حد مشخص و دلخواهی بپزید. فر برقی آلتون ساخت ایران دارای یک حسگر پخت است که به شما می گوید چه زمانی گوشت شما به دمای داخلی دقیقی که می خواهید رسیده است.

برنامه یخ زدایی فر برقی آلتون

با داشتن فر توکار آلتون مدل V901W میتوانید یخ زدایی از محصولات غذایی مختلف خود را نیز انجام دهید فن فر، دمای مشخصی را به مواد یخ زده در داخل فر رسانده و عملیات یخ زدایی را انجام میدهد. تنظیم دمای فر آلتون را انجام دهید و بگذارید تا خوب گرم شود تا به دمای تعیین شده برای یخ زدایی برسد. برای قرار دادن غذا در داخل فر توکار التون، درب فر را با احتیاط باز کنید و ظرف حاوی مواد منجمد را داخل آن قرار دهید.

برای آشنایی با نحوه تنظیم برنامه یخ زدایی فر آلتون می توانید وارد بخش آموزش فر آلتون سری 303 شوید.

ایمنی فر آلتون عرض 90

عملکردهای طبخ در فر آلتون 95 لیتری

المنت های موجود در فر برقی آلتون 95 لیتری در تعداد بالا تعبیه شده اند و مهم ترین خاصیت آن ها این است که در زمینه ی آشپزی، قنادی و شیرینی پزی میتوانید از 10 عملکرد طبخ منحصر به فرد آن استفاده کنید. این برنامه ها با فعال یا غیر فعال شدن این المنت ها در فر عرض نود آلتون فراهم شده اند. درصورت هر گونه سوال در مورد برنامه های فر عرض 90 آلتون نیز می توانید با کارشناسان فروشگاه سینک گرانیتی نمایندگی فر آلتون تهران در تماس باشید.

نکات این مقاله را حتما بخوانید:  بررسی و آموزش فر برقی داتیس مدل 683

عملکرد فر برقی آلتون سایز 90 Easy to Clean
المنت دور فن و فن گردش هوا

عملکرد فر برقی آلتون سایز 90 Easy to Clean
المنت دوبل بالا

عملکرد فر برقی آلتون سایز 90 Easy to Clean
فن گردش هوا

عملکرد فر برقی آلتون سایز 90 Easy to Clean
فعال سازی المنت بالا

عملکرد فر برقی آلتون سایز 90 Easy to Clean
المنت دوبل بالا و المنت پایین

عملکرد فر برقی آلتون سایز 90 Easy to Clean
المنت بالا + فن گردش هوا

عملکرد فر برقی آلتون سایز 90 Easy to Clean
المنت بالا + المنت پایین / المنت دور فن +فن گردش هوا

عملکرد فر برقی آلتون سایز 90 Easy to Clean
المنت پایین و المنت دور فن + فن گردش هوا

عملکرد فر برقی آلتون سایز 90 Easy to Clean
المنت پایین و فن گردش هوا

عملکرد فر برقی آلتون سایز 90 Easy to Clean
المنت دوبل بالا و المنت پایین + فن گردش هوا

فر توکار آلتون عرض 90

مجهز به شیشه Low-e جهت کاهش حرارت درب فر

شیشه Low-e به کار رفته در درب فر آلتون عرض 90، از یک لایه نازک میکروسکوپی برخوردار است و سبب میشود که تبادل گرمایی از داخل به بیرون و از بیرون به داخل صورت نگیرد در چنین شرایطی دمای تعیین شده برای محفظه داخلی فر عرض 90 آلتون، حفظ خواهد شد و از اتلاف انرژی و گرما جلوگیری می نماید. با توجه به عملکرد و کیفیت فر آلتون، شیشه استفاده شده در درب فر باید سنگین باشد و بتواند دما و فشار بالا را تحمل کند. شرکت آلتون از بهترین گزینه یعنی شیشه سکوریت شده در فر عرض 90 خود استفاده کرده است.

ریل تلسکوپی فر توکار سایز 90 آلتون

فر توکار سایز 90 آلتون با استفاده از ریل تلسکوپی، فرایند خارج کردن غذای آماده از محفظه فر را ساده تر میکند و انگشتان دست شما کمترین تماس با بدنه داخل فر را خواهند داشت. این ویژگی مهم در فر برقی آلتون عرض نود به واسطه بدنه نسوز و مقاوم در برابر حرارت آن فراهم شده است. ریل های تلسکوپی فر آلتون دستیار و شریک عالی شما هستند. آنها انعطاف پذیری، ایمنی و راحتی زیادی را در هنگام پخت ارائه می دهند زیرا به مانور دادن سینی های سنگین به راحتی در داخل و خارج از فر کمک می کنند. به این ترتیب دیگر لازم نیست نگران قرار گرفتن در معرض گرمای زیاد و خطر ریختن یا افتادن غذا باشید.

جالب است بدانید در فر دوقلو آلتون سری 400 از چهار عدد ریل تلسکوپی استفاده شده است.

قفل کودک فر آلتون عرض 90

سیستم پخت سریع فر برقی آلتون 90

با استفاده از قابلیت تمام المنت های موجود در فر برقی آلتون عرض 90 این محصول میتواند یک پخت سریع و آسان را برای کاربر فراهم کند و دما را در یک مدت زمان پایین به حدقابل توجهی بالا ببرد. در نظر داشته باشید که این ویژگی، همراه با حفظ کیفیت غذا خواهد بود.

پخت سریع فر آلتون عرض 90

با فر توکار آلتون چشم و چراغ آشپزخونتون روشن میشه  : )

فر آلتون 95 لیتری

فن خنک کننده اتوماتیک

خنک کننده اتوماتیک در فر عرض 90 آلتون در شرایط مختلف فعال شده و از رسیدن آسیب به قطعات فر جلوگیری میکند. این امر برای عملیات پخت و پز هم بسیار مناسب است، چرا که آمادگی لازم پیش از شروع پخت به صورت ایده آل فراهم میشود.

پوشش داخلی آسان تمیز شونده

تمیز کردن فضای داخلی فر توکار به ساده ترین شکل ممکن صورت میگیرد. لعابی که برای فر 95 لیتری آلتون استفاده شده است، از مواد نانو تهیه شده و هیچ خلل و فرجی هم ندارد. مواد غذایی به لعاب نمیچسبد و بنابراین به راحتی میتوان آن را تمیز کرد.

قابلیت ذخیره تمام برنامه ها

با ذخیره تمام برنامه های سفارشی خود در سیستم فر آلتون 95 لیتری، روند پخت و پز سریع تر طی خواهد شد و تنها با یک بار تنظیم شرایط دقیق و رسیدن به دما و زمان ایده آل، میتوانید در دفعات بعد بدون تنظیم خاصی، همین روند را با برنامه های آماده تکرار کنید.

لولای آرام بند (Soft Close)

لولای آرام بند به کار رفته در فر ۹۵ لیتری التون باعث میشود که بدنه ی درب فر به دلیل محکم بسته شدن، آسیب نبیند. این ویژگی در نزدیکی فاصله بین درب و محفظه ی فر موجب میشود که درب فر آلتون به آرامی بسته شده و کاربر نیز دخالتی در این امر نداشته باشد. بدین ترتیب احتمال آسیب دیدن دست افراد خردسال نیز کمتر خواهد شد.

یک عدد سینی عمیق

با سینی 30-60 سانتی متری فر آلتون عرض 90 میتوانید مواد غذایی را با ظرفیت دو برابری روی آن قرار داده و در زمان صرفه جویی کنید. برای مثال با تنظیم فر التون برای پخت کیک میتوان 4 قالب 19 یا 20 قنادی، یا 3 قالب 23 قنادی، و یا 2 قالب 25 قنادی قرار داد. و همچنین استیک سایز بزرگ، بوقلمون کامل، و 2 قالب 30 سانتی متری پیتزا به راحتی در فر عرض 90 آلتون جای میگیرد.

نکات این مقاله را حتما بخوانید:  فیلم آموزش فر آلتون

فر آلتون مجهز به فن کانوکشن

فن گردش هوای داغ یا کانوکشن فر آلتون، هوای گرم را به کل محفظه فر رسانده و سبب میشود که یکنواختی گرما در پخت غذا و شیرینی فراهم شود. بدین ترتیب کیفیت پخت بالا میرود. با این آپشن، هوای داغ به صورت یکسان در محفظه فر به گردش درآمده و شرایط مناسبی را برای پخت فراهم میکند.

در مورد گریل در فر چیست؟ بخوانید.

درب سه جداره و جداشونده ضد حرارت

درب سه جداره شیشه ای فر برقی 95 لیتری آلتون باعث جلوگیری از پرت حرارتی میشود. بدین ترتیب کیفیت پخت حفظ شده و دمای تعیین شده فضای داخلی فر آلتون، به بیرون راه پیدا نخواهد کرد. در کنار آن جداره بیرونی نیز همیشه خنک مانده و مسائل خطرناکی همچون سوختن دست رخ نخواهد داد.

پیشنهاد میدهیم راهنمای خرید فر آشپزخانه را نیز مطالعه نمایید.

فر برقی آلتون لمسی عرض 90

فر توکار آلتون مدل V901S برقی

4,250,000 تومان
فر توکار آلتون V901S با گنجایش 95 لیتر بیشترین ظرفیت پخت را در بین فرهای موجود در بازار دارد. این فر برقی آلتون دارای درب سه جداره جدا شونده، لولای آرام بند Soft Close, تایمر پیشرفته زمان پخت و مجهز به قفل کودک و برنامه یخ زدا می باشد. فر برقی آلتون مدل 901S دارای یک سینی عمیق, قابلیت ذخیره تمامی برنامه ها, مجهز به حسگر پخت گوشت Meat Prob, فن گردش هوای داغ( کانوکشن ), فن خنک کننده اتوماتیک, ریل تلسکوپی, پوشش داخلی آسان تمیز شونده Easy to Clean می باشد. سیستم ایمنی خودکار, برنامه پخت سریع Speed Cook, دو عدد جوجه گردان, مجهز به سیستم پخت سریع, مجهز به شیشه Lowe_E جهت کاهش حرارت درب فر از مشخصات دیگر این مدل فر برقی آلتون می باشد.

فر توکار آلتون مدل V901 برقی

4,250,000 تومان
فر توکار آلتون V901 با گنجایش 95 لیتر بیشترین ظرفیت پخت را در بین فرهای موجود در بازار دارد. این فر برقی آلتون دارای درب سه جداره جدا شونده، لولای آرام بند Soft Close, تایمر پیشرفته زمان پخت و مجهز به قفل کودک و برنامه یخ زدا می باشد. فر برقی آلتون مدل 901 دارای یک سینی عمیق, قابلیت ذخیره تمامی برنامه ها, مجهز به حسگر پخت گوشت Meat Prob, فن گردش هوای داغ( کانوکشن ), فن خنک کننده اتوماتیک, ریل تلسکوپی, پوشش داخلی آسان تمیز شونده Easy to Clean می باشد. سیستم ایمنی خودکار, برنامه پخت سریع Speed Cook, دو عدد جوجه گردان, مجهز به سیستم پخت سریع, مجهز به شیشه Lowe_E جهت کاهش حرارت درب فر از مشخصات دیگر این مدل فر برقی آلتون می باشد.

فر توکار آلتون مدل V901W برقی

4,250,000 تومان
فر توکار آلتون V901W با گنجایش 95 لیتر بیشترین ظرفیت پخت را در بین فرهای موجود در بازار دارد. این فر برقی آلتون دارای درب سه جداره جدا شونده، لولای آرام بند Soft Close, تایمر پیشرفته زمان پخت و مجهز به قفل کودک و برنامه یخ زدا می باشد. فر برقی آلتون مدل 901W دارای یک سینی عمیق, قابلیت ذخیره تمامی برنامه ها, مجهز به حسگر پخت گوشت Meat Prob, فن گردش هوای داغ( کانوکشن ), فن خنک کننده اتوماتیک, ریل تلسکوپی, پوشش داخلی آسان تمیز شونده Easy to Clean می باشد. سیستم ایمنی خودکار, برنامه پخت سریع Speed Cook, دو عدد جوجه گردان, مجهز به سیستم پخت سریع, مجهز به شیشه Lowe_E جهت کاهش حرارت درب فر از مشخصات دیگر این مدل فر برقی آلتون می باشد.

ممکن است به این مطالب نیز علاقه‌مند باشید

در فروشگاه اینترنتی سینک گرانیتی شما می توانید به کلیپ آموزش فر آلتون سری 900، فر توکار آلتون، فر برقی بیمکث و بررسی قیمت فر داتیس نیز دسترسی کامل داشته باشید. ممکن است سوالاتی در مورد گریل فر کجاست؟ کانوکشن چیست؟ و یا حتی درمورد نحوه تمیز کردن فر از چربی سوخته بیشتر بخوانید که در بخش مقالات سایت بصورت مختصر و مفید به تمامی آنها اشاره شده است. همچنین به سوال زیادی از کاربران که در مورد فر برقی آلتون ساخت کجاست؟ و بهترین مارک آون توستر ایرانی پرسیده بودن بصورت کامل و جامع توضیح داده شد.