هود آشپزخانه

کیفیت هود پرنیان استیل + معایب آن

مزایا، معایب و کیفیت هود پرنیان استیل

هود پرنیان استیل خوبه
  1. اندازه و ابعاد استاندارد هود: هودهای پرنیان استیل، چه معمولی و چه هود مخفی، اندازه مناسبی برای آشپزخانه ای دارند. هودهای پرنیان در اندازه و ابعاد مناسب با کابینت آشپزخانه شما طراحی و تولید میشوند. بهتر است یک هود پرنیان با اندازه مناسب تمام عرض با اجاق گاز و حداقل 50 درصد شعله های اجاق گازتان را پوشش دهد تهیه نمایید. این یکی از موارد مهم در کیفیت هود پرنیان است.
  2. قدرت مکش بالا: مکش بالای هود پرنیان استیل با مقدار هوایی که در آن حرکت می‌کند، تعیین می‌شود و نشان از کیفیت هود پرنیان است. ما به خریداران توصیه می کنیم که به دنبال محصولات و هودی باشید که قدرت مکش بالایی همچون پرنیان دارند. قدرت مکش هود پرنیان استیل تا 850 متر مکعب بر ساعت در برخی از مدل ها نیز میرسد.
  3. هود موتور فلزی پرنیان استیل: هودهای پرنیان مجهز به موتور پرقدرت فلزی و توربو هستند. بدنه موتور از جنس فلز باکیفیت با پروانه های پلاستیکی نسوز است که قدرت مکش بالا و طول عمر مفیدی دارند.
  4. فیلتر آلومینومی: فیلتر های استفاده شده در هود پرنیان استیل از جنس آلومینومی 3 لایه با قابلیت شستشو در ماشین ظرفشویی و با کیفیت است. این فیلتر ها به راحتی تمیز و شسته می شوند و طول عمر بالایی نیز دارند. فیلتر هود پرنیان استیل را به راحتی باز کنید، بشورید، خشک نمایید و سپس مثل قبل سر جایش به راحتی قرار دهید و استفاده نمایید.
  5. هود سنسور دار : هودهای پرنیان استیل مجهز به سنسور دود، بو، گاز و حرارت هستند که یکی از مزایای هود پرنیان بشمار می رود که در زمان مناسب با توجه به تشخیص و عملکرد حسگر هود، دستگاه روشن خواهد شد.
  6. تنوع بسیار طرح و مدل: یکی از مزیت های مهم دیگر هود پرنیان تنوع مدل آن می باشد که در انواع هود مخفی، هود شومینه ای و هود مورب شیشه‌ای است که با کیفیت وارد بازار می شود.
  7. هزینه نصب رایگان: با خرید هود با کیفیت پرنیان استیل هزینه نصب هود برای شما رایگان خواهد بود. البته تمامی محصولات پرنیان استیل از اجاق گاز پرنیان استیل، فر پرنیان شامل نصب رایگان هستند و در مورد سینک پرنیان استیل باید گفت که نصب آن باید توسط کابیت ساز خریدار انجام شود.
نکات این مقاله را حتما بخوانید:  هود مخفی چه مارکی خوبه؟

قابل ذکر است در فروشگاه اینترنتی سینک گرانیتی می توانید در مورد بهترین مارک هود مخفی، فیلتر ذغالی هود، بهترین مدل هود بیمکث، کیفیت هود داتیس و… اطلاعات بیشتر کسب نمایید و در خرید هود آشپزخانه تصمیم بهتر و راحتی بگیرید. همچنین کارشناسان فروش ما آماده پاسخگویی جهت مشاوره و خرید محصولات سایت هستند.

کیفیت هود پرنیان استیل
کیفیت هود پرنیان
معایب هود پرنیان استیل

معایب هود پرنیان استیل

از معایب هود پرنیان استیل می توان به تبلیغات کم شرکت پرنیان در حوزه معرفی محصول، برند و اعتماد سازی آن اشاره کرد که کاربران را در هنگام خرید هود پرنیان کمی به شک و تردید می اندازد. کیفیت هود پرنیان استیل با رعایت استانداردها، تستهلی کنترل کیفیت و گارانتی معتبر شرکت وارد بازار می شود که از خدمات پس از فروش خوبی نیز برخوردار است.

هود پرنیان استیل معایب

مزایای هود پرنیان استیل

از مزایا و مشخصات هود پرنیان استیل می توان به مواردی همچون: موتور 4 دور توربو، بدنه موتور فلزی با پروانه نسوز، مکش موتور تا 850 متر مکعب بر ساعت میباشد. هود پرنیان استیل از لامپ SMD، فیلتر آلومینیومی 3 لایه قابل شستشو در ماشین ظرفشویی، صفحه کلید لمس همراه با ریموت کنترل، تایمر، و مجهز به سنسور دود، بو گاز و حرارت است که از مشخصات و مزایای هود پرنیان استیل میتوان نام برد.

همچنین در صورتی که نیاز به دانستن کیفیت اجاق گاز پرنیان استیل، معایب سینک پرنیان استیل، و کیفیت فر پرنیان استیل داشتین می توانید روی عبارت مورد نظر کلیک نمایید و مقاله مرتبط با آنرا بخوانید.

مزایای هود پرنیان استیل