هود آشپزخانه

هود مخفی چه مارکی خوبه؟

بهترین مارک هود مخفی

هود مخفی چیست؟

هود مخفی آشپزخانه چکار می کند؟ هیچ چیز شبیه بوی یک غذای تازه پخته شده نیست، اما این بو می تواند به سرعت کهنه شود و بوی تند را در آشپزخانه شما به جا بگذارد. مجبور نیستید بین آشپزی با ادویه های خوشمزه و درست کردن غذاهای خوش طعم پر از سیر و سبزی و داشتن یک آشپزخانه با بوی تازه یکی را انتخاب کنید.

پس با توجه به تنوع هودهایی مخفی که تولیدکنندگان لوازم آشپزخانه به ما پیشنهاد می دهند، گاهی اوقات تصمیم گیری برای ما دشوار است که نه تنها یک مدل خاص، بلکه حتی نوع هود را نیز خودمان باید انتخاب کنیم. هنگامی که چنین تصمیمی برای ما واقعا دشوار به نظر می رسد، ارزش انتخاب یک هود مخفی که به صورت مخفی داخل کابینت نصب شود نیز مشخص می شود.

بهترین مارک هود مخفی آلتون h606b

راهنمای خرید هود مخفی توکار

هود مخفی جز جدیدترین مدل هودهای توکار آشپزخانه است که امروزه بیشترین سهم فروش هود آشپزخانه بازار ایران را به خود اختصاص داده اند.

هود مخفی یا هود توکار همان طور که از نام اش پیداست کاملا داخل کابینت آشپزخانه نصب می شوند. طوری که کف کابینت بالای اجاق گاز برش خورده، بدنه هود داخل کابینت و در محل برش خورده نصب می شود. قیمت هود مخفی آشپزخانه باتوجه به مدل، مارک و برند شرکت متفاوت است و ما در این مقاله سعی کردیم اکثر هودها را با بررسی مشخصات فنی و قیمت معرفی نماییم.

به دلیل قرار گرفتن قسمت فوقانی یا بدنه هود توکار داخل کابینت مقداری از صدای هود نیز کاهش پیدا خواهد کرد.

هود توکار مخفی برای نصب در داخل کابینت آشپزخانه فعلی شما طراحی شده است، این مدل هود دارای یک دودکش برای بیرون کشیدن بوی غذا از آشپزخانه ساخته است اما دیده نمی شود و بصورت توکار در داخل کابینت نصب می شود.

هود توکار دارای دودکش یا لوله خرطومی با طول تقریبا 90 سانتی متر بصورت مخفی ​​طراحی شده است. با داشتن یک فیلتر آلومینیومی هم طول عمر بیشتری خواهد داشت و هم به راحتی قابل شستشو می باشد. این مدل هود که به صورت توکار است نگهداری بسیار کمی دارد و زندگی را آسان تر می کند. نور پردازی LED سطح اجاق گاز شما را روشن می کند تا بتوانید کارهایی که  هنگام آشپزی انجام می دهید را براحتی ببینید.

بهترین مارک هود مخفی بیمکث b2068u

4 مدل هود مخفی از بهترین مارک های ایرانی که قدرت و سبک نوین را به ارمغان می آورند.

1. هود مخفی مارک بیمکث – مدل B2068U موتور فلز

بیمکث اولین برند ایرانی در طراحی هود مخفی است، و از سالها هود‌های حرفه ای آشپزخانه را برای منازل مسکونی از نصب روی دیوار بصورت مورب گرفته تا نصب جزیره ای را به بازار ارائه داده است. جدیدترین مدل هود مخفی بیمکث مدل B2068U کمصدا در خط مقدم قرار دارد. مزیت این مدل هود مخفی بیمکث موتور فلزی پز قدرت آن می باشد که مکش بالایی دارد.

بهترین مارک هود مخفی بیمکث b2068u

2. هود مخفی مارک آلتون – مدل H900B سایز 90

هود مخفی آلتون مدل H900B به عنوان یک چراغ LED براق و نورانی و به دلیل سایز بزرگ 90 سانتیمتری بصورت یک سیستم تهویه عالی عمل می کند. این مدل هود مخفی آلتون مجهز به صفحه کنترل لمسی با ریموت کنترل و اشاره دست ارائه شده است. هود توکار آلتون سایز 90 در رنگ بندی استیل ضد زنگ، شیشه مشکی و شیشه سفید عرضه می شود.

آلتون می‌گوید با طراحی هود مخفی باعث صرفه‌جویی در فضای زیر کابینت می‌شود، بدون اینکه عملکرد و کارایی هود کم شود. در کل هودهای مخفی آلتون در عرض 70، 80 و 90 سانتیمتری با حداکثر قدرت مکش 750 متر مکعب بر ساعت عرضه می‌شوند. هود توکار آلتون برای قابلمه ها و تابه های بزرگ به خوبی کار می کند.

این هودهای مخفی کابینت هستند که با سنجش گرما، رطوبت و بوی غذا، سرعت مکش موتور را می توان افزایش داد تا نیازهای تهویه هوا را برآورده کنند. مزیت هود مخفی آلتون مدل H900B به دلیل دارا بودن سایز 90 و پوشش کامل سطح اجاق گاز و موتور توربو فلزی مکش فوق العاده ای را قطعا برای آشپزخانه شما خواهد داشت.

بهترین مارک هود مخفی آلتون h900b

3. هود مخفی مارک داتیس هود – مدل آرو سنسودار

مشخصات هود مخفی داتیس مدل آرو نسبت به سایر موارد موجود در بازار با تجهیز کردن آن به درب برقی کمی حرفه ای تر به نظر میرسد، بعله، درسته است. هود مخفی داتیس دارای سطح نویز کمتر از 60 دسی بل است (کمصدا) که عملکرد آن را بسیار محبوب می کند.

مکش موتور هود مخفی داتیس مدل آرو 700 مترمکعب است و می تواند به طور خودکار هوای آشپزخانه را هنگام آشپزی کنترل کند. حسگر هود مخفی مارک داتیس وقتی سموم خطرناکی مانند مونوکسید کربن را در هوا حس کند، وارد عمل می شود که از مزیت هود مخفی داتیس می توان بر شمرد. همچنین به صورت حرکت و اشاره دست یا لمسی کردن صفحه کلید قابلیت روشن شدن را دارد. هودهای مخفی داتیس دارای دو سال ضمانت هستند.

بهترین هود مخفی داتیس آرو

4. هود مخفی مارک ایلیا استیل – مدل هلما پلاس

هود مخفی ایلیا استیل مدل هلما پلاس ادعا می کند که یکی از کمصدا ترین هودها در رده خود است. برخلاف سایر هودهایی که در حین پخت و پز کار می کنند، این هود به طور مداوم برای بیرون راندن هوای کهنه و ورود هوای تازه به آشپزخانه کار می کند. موتور هود مخفی مارک ایلیا استیل فلزی است که با سایر برندهای بازار به راحتی وارد رقابت شده است. از مزیت هود مخفی ایلیا استیل میتوان به ست شدن آن با انواع اجاق گازهای شیشه ای ایلیا استیل و سایز 75 سانتیمتری آن اشاره کرد که این سایز خاص برای کابینتهای با فضای کم و اجاق گازهای بزرگ بسیار مناسب است.

بهترین مارک هود مخفی ایلیااستیل هلما پلاس

مزایای هود مخفی توکار چیست؟

هود مخفی موتور فلزی

هود مخفی موتور فلزی آلتون مدل H603S دارای یک موتور پر قدرت با مکش بالا می باشد. هود توکار موتور فلزی طول عمر بالایی دارد و بر اثر گرمای ناشی از پخت و پز دفورمه نمی شود.

دفورمه شدن پروانه موتور هود باعث ایجاد سر و صدای موتور در بلند مدت خواهد شد.

هود مخفی سنسوردار

هود مخفی سنسوردار بیمکث مدل B2073U قابلیت روشن کردن اتومات هود را به شما می دهد. سنسور حرارت، دود و بو از قابلیت های ست که بر روی اکثر هودهای مورب و برخی از هودهای توکار نصب می شود.

هود مخفی کم صدا

هود مخفی داتیس مدل آرو به دلیل قابلیت نصبی که بصورت توکار دارد باعث می شود مقداری از صدای هود هنگام آشپزی کم شود.

هود مخفی به دلیل طراحی و تکنولوژی جدیدتر نسبت به سایر هود ها صدای کمتری دارد.

بهترین هود مخفی داتیس آرو

هود مخفی کنترل دار

هود مخفی کنترل دار ایلیا استیل مدل دیبا مزیتی که دارد اول از همه از کثیف شدن پنل هود شما جلو گیری میکند و برای روشن/خاموش کردن، کم و زیاد کردن مکش موتور هود از راه دور بسیار موثر است.

امروزه اکثر هودهای مخفی لمسی دارای ریموت کنترل می باشند.

سایز هود مخفی

سایز هود مخفی اخوان مدل H64TG بصورت استاندارد 70 سانتیمتر می باشد، اما با توجه به سایز متغیر کابینت ها هنگام طراحی ممکن است هود مخفی سایز 80 و 75 سانتی فقط قابلیت نصب را داشته باشد.

هود مخفی پرنیان استیل مدل PH4703 دارای سایز 75 سانتیمتر می باشد.

هود مخفی لمسی

هود مخفی کلید لمسی کن مدل 1450 جزو جدیدترین مدل هودهای توکار آشپزخانه می باشد زیرا که هود های مخفی قبلا بصورت کلید مکانیکی تولید می شدند که از زیبایی هود کم می کرد.

اکثر هود های مخفی کلید لمسی را در برندهایی همچون کن، اخوان، بیمکث، داتیس و آلتون، ایلیا و پرنیان استیل به راحتی می توانید پیدا کنید.

معایب هود مخفی توکار چیست؟

نصب هود مخفی

در نصب هود مخفی بصورت توکار باید کابینت به دقت برش داده شود و در صورت اشتباه محاسباتی در ابعاد کابینت ممکن است کابینت و یا حتی درب کابینت اجازه نصب هود مخفی را به شما ندهد. ممکن است هود توکار کل منطقه پخت را پوشش ندهد، بنابراین مکش کردن بخار و بوی ناشی از تمام  سطح اجاق گاز ممکن است کمی مشکل باشد.

بهترین مارک هود مخفی آلتون H801B

عدم نصب فیلتر ذغالی در هود مخفی

هود مخفی قابلیت نصب فیلتر ذغالی را ندارد و توصیه هم نمی شود فیلتر ذغالی نصب نمایید.

اول از همه از کارایی هود و مکش هود به شدت می کاهد و هنگام استفاده از هود باید درب کابینت باز باشد که ظاهر خوبی به آشپزخانه نخواهد داد.

هزینه باکس کابینت

برای نصب هود مخفی باید حتما بالای اجاق گاز شما کابینت مناسب با هود توکار از قبل نصب شده باشد، اگر نه به هیچ عنوان امکان نصب هود مخفی را نخواهید داشت.

این برش کابینت باید حتما توسط کابینت ساز انجام شود نه سرویسکار شرکت تولیدکننده هود.

بهترین مارک هود مخفی بیمکث b2073u

بهترین مدل هود توکار آشپزخانه کدام است؟

با بررسی انواع هود مخفی آشپزخانه که می توانید به آن اعتماد کنید مدل هایی از بزرگترین و بهترین برندهای هود توکار در بازار از جمله هود بیمکث، هود کن، اخوان، هود آلتون و هود داتیس و هود ایلیا استیل و هود پرنیان استیل است. شاید گاهی اوقات حتی معتبرترین برندهای خارجی نیز ضعیف عمل کرده باشند.

ما برای شما، مصرف کننده کار می کنیم، بنابراین می توانید مطمئن باشید که توصیه های محصول ما برای شما صرفا جنبه بازاریابی ندارد. ما تمام محصولات و هود های مخفی که در فروشگاه مان قرار داده ایم از بهترین تولیدکنندگان هود توکار در ایران هستند، بنابراین توصیه های ما به شما کمک می کند تا برای اولین بار انتخاب درستی داشته باشید و از اشتباهات پرهزینه جلوگیری نمایید.

نکات این مقاله را حتما بخوانید:  کیفیت هود پرنیان استیل + معایب آن
هود توکار آشپزخانه
بهترین مارک هود مخفی آلتون h900b

هود مخفی مناسب آشپزخانه کدام است؟

امروزه هود مخفی راه حل های طراحی جدیدی را در آشپزخانه هایی با سبک مینیمالیستی ارائه می دهد. هود توکار موتور فلزی با مکش قوی کارایی عالی را ارائه می دهد. هود های مخفی توکار در رنگ های استیل، شیشه سفید و مشکی با نور پردازی پراکنده LED و صفحه کلید های لمسی و کلید فشاری در بازار موجود است. با این مدل هود های مدرن راندمان کلی به زیبایی در داخل کابینت آشپزخانه محصور می شود.

بهترین مارک هود مخفی داتیس فالکون

مزایا و معایب هود مخفی توکار چیست؟

پخت و پز در یک آشپزخانه بخار گرفته و بد بو خوشایند نیست و نشستن چربی روی سطوح آشپزخانه شما چیزی است که همه ما می خواهیم از آن اجتناب کنیم. از بین هودهای که بصورت مخفی داخل کابینت قرار می گیرند باید مدل هایی را بیابید که بخار، بو و چربی را به سرعت از آشپزخانه شما از بین میبرند.

پیشنهاد میکنیم مقاله راهنمای بهترین خرید هود مخفی توکار را کامل بخوانید.

با خرید بهترین هود مخفی شما می توانید مطمئن باشید که با یک آشپزخانه با بوی تازه و بدون بوی غذا روبرو خواهید شد.

  1.  بخار هوا : رطوبت ناشی از بخار آب هنگام آشپزی توسط کدام هود مخفی به اندازه کافی گرفته می شود و بخار را از بین میبرد، پس بنابراین هنگام آشپزی نیازی به رنج کشیدن نخواهید بود.
  2. بوی ناشی از پخت و پز : یک هود مخفی توکار قدرتمند نباید مشکلی برای از بین بردن بوهای تند داشته باشد و آشپزخانه شما را باید به مکانی دلپذیر تر در حین آشپزی تبدیل کند.
  3. چربی ها : روغن نباتی را با آب داخل تابه می‌ریزیم تا چرب‌ترین فضا را ایجاد کنیم و ببینیم که چگونه فیلتر هود آشپزخانه با جذب چربی‌های موجود در هوا مقابله می‌کند. هودهای مخفی بی کیفیت منجر به نشستن چربی روی سطوح آشپزخانه شما خواهند شد.
  4. سهولت در استفاده : افراد با قد و اندازه دست های مختلف باید امکان استفاده از هود را داشته باشند تا ببینند استفاده از هر هود چقدر راحت است.
  5. سر و صدا : بهترین هودها به آرامی و بدون مزاحمت بخار و بوی غذا را از آشپزخانه شما بیرون می‌کشند، در حالی که بدترین هودها به قدری صدای بلند دارند که می‌خواهید آشپزی خود را رها کنید.
  6. تعمیر و نگهداری آسان : تمیز نگه داشتن هود مخفی نه تنها حداکثر بهداشت را در آشپزخانه تضمین می کند بلکه عمر طولانی محصول را نیز تضمین می کند. در هودهای مخفی همه اجزاء، مانند فیلترهای چربی و بو، به راحتی قابل دسترسی و برداشتن هستند تا بتوان آنها را شسته یا به سرعت تعویض کرد.
بهترین مارک هود مخفی آلتون H604B

طرز استفاده از هود مخفی

هود آشپزخانه برای آشپزخانه‌ای که اغلب در آن آشپزی می‌کنید ضروری است، و هود مخفی هواکشی که کاملاً متفاوت به نظر می‌رسد. طرز استفاده از هود مخفی در حال حاضر ایده محبوبی در آشپزخانه های ایرانی است زیرا یک آشپزخانه بروز هود خود را درست در جلوی چشم افراد خانواده پنهان می‌کند و نمای کابینت ها را شیک و زیباتر می‌کند. چگونه هود مخفی در کابینت نصب کنیم؟

خرید اینترنتی هود مخفی از بهترین مارک و برندها

هود مخفی داتیس مدل آرو – اشاره دست

10,013,000 تومان
هود مخفی داتیس مدل آرو Aroow با ابعاد برش 260 * 772 - موتور فلزی دارای ترموگارد - شیشه سکوریت مقاوم به حرارت - دارای صدای موتور کمتر از 60 دسی بل - دارای جک برقی -  دارای نمایشگر ساعت - قرار گیری در داخل کابینت به صورت کاملا مخفی و توکار می باشد - دارای فیلتر آلومینیومی چند لایه - نورپردازی شده با لامپ کم مصرف LED - عمق هود 30 و ارتفاع 28 سانتیمتر می باشد. هود داتیس آرو را به راحتی می توانید از طریق سایت و یا بصورت تلفنی سفارش دهید و با ارسال سریع و رایگان در تهران و کمترین زمان ممکن در سایر شهرهای کشور تحویل بگیرید.

هود مخفی داتیس مدل ناوارو بژ اشاره دست

9,701,400 تومان
هود مخفی داتیس مدل ناوارو رنگ بژ دارای موتور پرقدرت با مکش 700 تا 900 CFM - تایمر - ابعاد برش 255 * 680 میلیمتر - شیشه سکوریت مقاوم به حرارت با رنگ بژ با نظافت آسان - فریم استیل ضد زنگ و شیشه - دارای صدای موتور کمتر از 60 دسی بل - دارای جک مکانیکی - قرارگیری در داخل کابینت به صورت کاملا مخفی و توکار - فیلتر آلومینیومی چند لایه - نورپردازی شده با لامپ کم مصرف LED - عمق هود 29 سانتیمتر میباشد. هود داتیس ناوارو بژ را به راحتی می توانید از طریق فروشگاه اینترنتی سینک گرانیتی و یا بصورت تلفنی سفارش دهید و با ارسال سریع و رایگان در تهران و کمترین زمان ممکن در سایر شهرهای کشور تحویل بگیرید.

هود مخفی کن مدل آرتیما 6 سایز 80

8,925,000 تومان
هود مخفی کن آرتیما 6 نور پردازی شده با لامپ کم مصرف SMD - دارای موتور توربو با تکنولوژی روز - حلزونی از جنس مواد نسوز جهت نظافت آسان - میزان صدا بین 58 تا 63 دسیبل - توان مصرفی 150 وات - پروانه و حلزون موتور کم صدا با تحمل دمایی تا 155 درجه سانتی گراد

هود مخفی داتیس مدل فالکون – اشاره دست

8,726,700 تومان
هود مخفی داتیس مدل فالکون با ابعاد برش 25.5*68 - موتور فلزی دارای ترموگارد - شیشه سکوریت مقاوم به حرارت - دارای صدای موتور کمتر از 60 دسی بل - دارای جک مکانیکی -  دارای نمایشگر ساعت - قرار گیری در داخل کابینت به صورت کاملا مخفی و توکار می باشد - دارای فیلتر آلومینیومی چند لایه - نورپردازی شده با لامپ کم مصرف LED - عمق هود 30 و ارتفاع 28 سانتیمتر میباشد. هود مخفی داتیس فالکون را به راحتی می توانید از طریق سایت و یا بصورت تلفنی سفارش دهید و با ارسال سریع و رایگان در تهران و کمترین زمان ممکن در سایر شهرهای کشور تحویل بگیرید.

هود مخفی داتیس مدل گلوریا مشکی اشاره دست

6,954,950 تومان8,105,400 تومان
هود مخفی داتیس مدل گلوریا دارای موتور پرقدرت فلزی با قدرت مکش 700 تا 900 CFM -مجهز به سیستم Auto ( عملکرد خودکار) - موتور مجهز به سیستم ایمنی و محافظ حرارتی (ترموگارد) - دارای جک مکانیکی - قرار گیری در داخل کابینت به صورت کاملا مخفی و توکار می باشد - دارای فیلتر آلومینیومی چند لایه - نورپردازی شده با لامپ کم مصرف LED - عمق هود 30 سانتیمتر میباشد. هود داتیس گلوریا را به راحتی می توانید از طریق سایت و یا بصورت تلفنی سفارش دهید و با ارسال سریع و رایگان در تهران و کمترین زمان ممکن در سایر شهرهای کشور تحویل بگیرید.

هود مخفی بیمکث مدل B2078U اشاره دست

8,100,000 تومان

فروشگاه آنلاین سینک گرانیتی تنها نمایندگی مجاز و مورد تایید شرکت بیمکث در فضای مجازی می باشد.

هود مخفی بیمکث مدل B2077U

8,100,000 تومان

فروشگاه آنلاین سینک گرانیتی تنها نمایندگی مجاز و مورد تایید شرکت بیمکث در فضای مجازی می باشد.

هود مخفی داتیس مدل گلوریا کلاسیک اشاره دست

8,034,150 تومان
هود مخفی داتیس مدل گلوریا کلاسیک دارای برد کنترلی لمسی / اشاره دست - دارای تایمر و نشانگر ساعت - شیشه طرح کلاسیک سکوریت شده - دارای جک مکانیکی - کاور موتور فلزی - ابعاد برش 25.5*77.5 سانتیمتر - شیشه طرح کلاسیک سکوریت شده - قرار گیری در داخل کابینت به صورت کاملا مخفی و توکار می باشد - دارای فیلتر آلومینیومی چند لایه - نورپردازی شده با لامپ کم مصرف SMD - عمق هود 30 سانتیمتر میباشد. هود داتیس گلوریا کلاسیک را به راحتی می توانید از طریق سایت و یا بصورت تلفنی سفارش دهید و با ارسال سریع و رایگان در تهران و کمترین زمان ممکن در سایر شهرهای کشور تحویل بگیرید.

هود مخفی داتیس مدل ناوارو اشاره دست

7,886,900 تومان
هود مخفی داتیس مدل ناوارو دارای موتور پرقدرت با مکش 700 تا 900 CFM - تایمر - ابعاد برش 25.5*68 - شیشه سکوریت مقاوم به حرارت و نظافت آسان - استیل ضد زنگ و شیشه - دارای صدای موتور کمتر از 60دسی بل - دارای جک مکانیکی - قرارگیری در داخل کابینت به صورت کاملا مخفی و توکار میباشد - دارای فیلتر آلومینیومی چند لایه - نورپردازی شده با لامپ کم مصرف LED - عمق هود 29 سانتیمتر میباشد. هود داتیس ناوارو را به راحتی می توانید از طریق سایت و یا بصورت تلفنی سفارش دهید و با ارسال سریع و رایگان در تهران و کمترین زمان ممکن در سایر شهرهای کشور تحویل بگیرید.

هود مخفی کن مدل آرتیما 9

6,621,500 تومان
هود مخفی کن مدل آرتیما 9 نور پردازی شده با لامپ کم مصرف SMD - دارای موتور توربو با تکنولوژی روز - حلزونی از جنس مواد نسوز جهت نظافت آسان - میزان صدا بین 58 تا 63 دسیبل - توان مصرفی 150 وات - پروانه و حلزون موتور کم صدا با تحمل دمایی تا 155 درجه سانتی گراد

هود مخفی پرنیان استیل مدل PH4709 درب برقی

7,672,100 تومان
هود مخفی پرنیان استیل مدل PH4709 مجهز به موتور 4 دور توربو فلزی با پروانه نسوز - دارای قطع کن حرارتی موتور - میزان صدای هود تقریبا 62 دسی بل - شیشه سکوریت مقاوم به حرارت و نظافت آسان - قرارگیری در داخل کابینت به صورت کاملا مخفی و توکار - دارای فیلتر آلومینیومی چند لایه - نورپردازی شده با لامپ کم مصرف SMD. کنترل کردن هود مخفی پرنیان استیل 4709 با حرکت و اشاره دست امکان پذیر میباشد.

هود مخفی ایلیا استیل مدل هیوا جک برقی

7,536,620 تومان
هود مخفی ایلیا استیل مدل هیوا مجهز به موتور ترموگارد و 4 دور - میزان صدای هود تقریبا 57 الی 62 دسی بل - شیشه سکوریت مقاوم به حرارت و نظافت آسان - قرارگیری در داخل کابینت به صورت کاملا مخفی و توکار - دارای فیلتر آلومینیومی چند لایه - نورپردازی شده با لامپ کم مصرف SMD

هود مخفی داتیس مدل گلوریا الترا

7,487,900 تومان
هود مخفی داتیس مدل گلوریا الترا دارای موتور پرقدرت با مکش 700 تا 900 CFM - مجهز به سیستم Auto ( عملکرد خودکار) - موتور فلزی مجهز به سیستم ایمنی و محافظ حرارتی (ترموگارد) -  استیل ضد زنگ(استینلس استیل) و شیشه (Ultra Clear) - دارای جک مکانیکی - قرار گیری در داخل کابینت به صورت کاملا مخفی و توکار می باشد - دارای فیلتر آلومینیومی چند لایه - نورپردازی شده با لامپ کم مصرف LED - عمق هود 30 سانتیمتر می باشد.
نکات این مقاله را حتما بخوانید:  بهترین هود آشپزخانه
هود مخفی داتیس گلوریا الترا سفید را به راحتی می توانید از طریق سایت و یا بصورت تلفنی سفارش دهید و با ارسال سریع و رایگان در تهران و کمترین زمان ممکن در سایر شهرهای کشور تحویل بگیرید.  

هود مخفی کن مدل 1450 سایز 90

5,431,500 تومان6,205,000 تومان
نورپردازی شده با لامپ کم مصرف SMD - دارای موتور توربو با تکنولوژی ایتالیا - حلزونی از جنس مواد نسوز جهت نظافت آسان - میزان صدا بین 58 تا 63 دسیبل - توان مصرفی 150 وات - پروانه و حلزون موتور کم صدا با تحمل دمایی تا 155 درجه سانتی گراد - عمق کار 32.5 سانتیمتر - ارتفاع هود تقریبا 5 سانتیمتر

هود مخفی ایلیا استیل مدل دیبا

5,803,140 تومان5,979,440 تومان
موتور مجهز به ترموگارد و 4 دور  - میزان صدای هود تقریبا 63-65 دسی بل - شیشه سکوریت مقاوم به حرارت و نظافت آسان - قرارگیری در داخل کابینت به صورت کاملا مخفی و توکار - دارای فیلتر آلومینیومی چند لایه - نورپردازی شده با لامپ کم مصرف SMD

هود مخفی داتیس مدل ریوان استیل

7,204,800 تومان
هود مخفی داتیس مدل ریوان استیل با ابعاد برش 260 * 772 میلیمتر - موتور فلزی دارای ترموگارد - جنس استیل آنتی فینگر - دارای صدای موتور کمتر از 60 دسی بل - قرار گیری در داخل کابینت به صورت کاملا مخفی و توکار می باشد - دارای فیلتر آلومینیومی چند لایه - نورپردازی شده با لامپ کم مصرف LED - عمق هود 30 و ارتفاع 30 سانتیمتر می باشد. هود توکار داتیس مدل ریوان را به راحتی می توانید از طریق فروشگاه اینترنتی سینک گرانیتی و یا بصورت تلفنی سفارش دهید و با ارسال سریع و رایگان در تهران و کمترین زمان ممکن در سایر شهرهای کشور تحویل بگیرید.

هود پرنیان استیل مدل PH4703 موتور فلزی

5,870,950 تومان6,045,200 تومان
هود مخفی پرنیان استیل مدل PH4703 موتور 4 دور توربو فلزی با پروانه نسوز - دارای قطع کن حرارتی موتور - میزان صدای هود تقریبا 62-57 دسی بل - شیشه سکوریت مقاوم به حرارت و نظافت آسان - قرارگیری در داخل کابینت به صورت کاملا مخفی و توکار - دارای فیلتر آلومینیومی چند لایه - نورپردازی شده با لامپ کم مصرف SMD

هود مخفی بیمکث مدل B2075U سنسوردار

5,760,000 تومان
ابعاد هود مخفی B2075U بیمکث  390 * 285 * 705 میلیمتر و الگوی برش هود 280 * 680 میلیمتر است. بدنه موتور هود مخفی جدید بیمکث از نوع فلز و با پروانه های از جنس پلاستیک نسوز می باشد. مزیت هود مخفی بیمکث مدل 2075 نسبت به مدل 2068 داشتن سنسور دود، بو و حرارت است.

فروشگاه آنلاین سینک گرانیتی تنها نمایندگی مجاز و مورد تایید شرکت بیمکث در فضای مجازی می باشد.

هود مخفی ایلیا استیل مدل تینا اشاره دست

6,303,340 تومان
هود مخفی ایلیا استیل مدل تینا مجهز به موتور ترموگارد و 4 دور - میزان صدای هود تقریبا 57 الی 62 دسی بل - شیشه سکوریت مقاوم به حرارت و نظافت آسان - قرارگیری در داخل کابینت به صورت کاملا مخفی و توکار - دارای فیلتر آلومینیومی چند لایه - نورپردازی شده با لامپ کم مصرف SMD

هود کن مدل 1450 سایز 60

5,227,500 تومان5,355,000 تومان
نورپردازی شده با لامپ کم مصرف SMD - دارای موتور توربو با تکنولوژی ایتالیا - حلزونی از جنس مواد نسوز جهت نظافت آسان - میزان صدا بین 58 تا 63 دسیبل - توان مصرفی 150 وات - پروانه و حلزون موتور کم صدا با تحمل دمایی تا 155 درجه سانتی گراد - عمق کار 32.5 سانتیمتر

هود مخفی بیمکث مدل B2079U موتور فلز

6,210,000 تومان

فروشگاه آنلاین سینک گرانیتی تنها نمایندگی مجاز و مورد تایید شرکت بیمکث در فضای مجازی می باشد.

هود مخفی بیمکث مدل B2076U اشاره دست

6,120,000 تومان

فروشگاه آنلاین سینک گرانیتی تنها نمایندگی مجاز و مورد تایید شرکت بیمکث در فضای مجازی می باشد.

هود مخفی ایلیا استیل مدل دیبا طلایی

6,008,140 تومان
موتور مجهز به ترموگارد و 4 دور  - میزان صدای هود تقریبا 57 الی 65 دسی بل - شیشه سکوریت مقاوم به حرارت و نظافت آسان - قرارگیری در داخل کابینت به صورت کاملا مخفی و توکار - دارای فیلتر آلومینیومی چند لایه - نورپردازی شده با لامپ کم مصرف SMD

هود مخفی داتیس مدل پنو

5,901,400 تومان
هود مخفی داتیس مدل پنو با موتور مدل توربو ترموگارددار - موتور حلزونی فلزی - صدای موتور کمتر از 60 دسی بل - دارای دمپر خروجی موتور - ابعاد برش 25.5*66.5 سانتیمتر  - دارای فیلتر آلومینیومی چند لایه - نورپردازی شده با لامپ کم مصرف SMD - عمق هود 30 سانتیمتر می باشد. هود داتیس پنو را به راحتی می توانید از طریق سایت و یا بصورت تلفنی سفارش دهید و با ارسال سریع و رایگان در تهران و کمترین زمان ممکن در سایر شهرهای کشور تحویل بگیرید.

هود مخفی بیمکث مدل B2075RF کلید رادیویی

5,760,000 تومان
هود مخفی کلید رادیویی بیمکث مدل B2075RF به تنهایی برای شما قابلیت استفاده ندارد و باید حتما با اجاق گاز بیمکث مدل 0048RF خریداری نمایید، زیرا کنترل کردن هود (خاموش/روشن کردن، کم و زیاد کردن و ...) تنها از طریق پنل رادیویی تعبیه شده بر روی اجاق گاز امکان پذیر است.

فروشگاه آنلاین سینک گرانیتی تنها نمایندگی مجاز و مورد تایید شرکت بیمکث در فضای مجازی می باشد.

هود مخفی بیمکث مدل B2073U فلاش مونت

5,760,000 تومان

فروشگاه آنلاین سینک گرانیتی تنها نمایندگی مجاز و مورد تایید شرکت بیمکث در فضای مجازی می باشد.

هود مخفی کابینت

هود مخفی کابینت به این معنی است که هود با یک کابینت یا چیزی کاملاً مطابق با کابینت پوشانده شده است، گاهی اوقات آنقدر خوب که پیدا کردن آن برای شما سخت خواهد بود. چنین کابینتی می تواند فقط دکور باشد یا اگر بخواهید می تواند فضای ذخیره سازی داشته باشد.

یک ایده خوب این است که هنگام انتخاب کابینت آشپزخانه، چنین هودی را از برندهای همچون آلتون، داتیس و بیمکث … از قبل سفارش دهید، برای مشاوره خرید و استعلام قیمت هود مخفی در کابینت فقط کافی است با پشتیبانی فروشگاه آنلاین سینک گرانیتی که بصورت 24 ساعته در 7 روز هفته آماده پاسخگویی است تماس حاصل فرمایید.

همچنین می‌تواند صفحه‌ای کنار اجاق گاز باشد که هود را پنهان می‌کند و آشپزخانه را شیک‌تر نشان می‌دهد، این ایده دیگری برای مخفی کردن هود است. افزودن پانل روشی جالب برای ترکیب مواد جدید و مجلل برای شیک‌تر کردن آشپزخانه است اما این مدل هود ها به دلیل عدم تطابق با سلایق و آشپزخانه های ایرنی در بازار داخلی ایران راهی پیدا نکردند که می توان از آن به عنوان معایب هود مخفی اشاره کرد.

بهترین مارک هود مخفی بیمکث b2075u

عرض هود مخفی چه سایزی باید باشد؟

هودهای مخفی اکثرا در عرض 70 سانتیمتر و عمق 30 سانتیمتر و ارتفاع 30 سانتیمتر تولید می شوند. عرض هود مخفی باید حداقل به اندازه سطح اجاق گاز و محل پخت و پز باشد. عرض هودهای مخفی شرکت بیمکث 70 سانتیمتر و عرض هود های توکار آلتون و داتیس 80 سانتیمتر می باشد که هر چه عرض هود بیشتر باشد قطعا تاثیر بهتری روی مکش و تهویه هوای آشپزخانه دارد.

بهترین مارک هود مخفی آلتون h603w

بهترین برند هود مخفی

هود مخفی کابینت برای آشپزخانه‌ای که اغلب در آن آشپزی می‌کنید ضروری است، و هود مخفی هواکشی‌ست که کاملاً متفاوت به نظر می‌رسد. در حال حاضر ایده محبوب اینست که یک آشپزخانه به‌روز با بهترین برند هود مخفی را درست در جلوی چشمانتان پنهان کنید و آشپزخانه را شیک و زیبا نشان دهید.

بهترین هود چیست؟ مخفی یا مورب؟

در حال حاظر بهترین مدل هود مخفی توکار است و به این معنی‌ست که هود با یک کابینت یا چیزی کاملاً مطابق با کابینت پوشانده و پنهان شده باشد، گاهی اوقات آنقدر خوب که پیدا کردن هود برای شما سخت خواهد بود. چنین کابینتی می تواند فقط دکور باشد یا اگر بخواهید می تواند فضای برای قرار دادن وسایل دیگر آشپزخانه نیز باشد.

یک ایده خوب این است که هنگام انتخاب کابینت هود مخفی آشپزخانه، چنین قطعه ای را از قبل سفارش دهید، اگرچه ممکن است بعداً نیز سعی کنید این کار را انجام دهید، فقط کافی است آنرا سفارش دهید. همچنین می‌تواند صفحه‌ای روی اجاق گاز باشد که هود توکار را مخفی کند و آشپزخانه را زیبا و شکیل تر نشان دهد، این ایده دیگری برای پنهان کردن آسان هود آشپزخانه است. افزودن پانل روشی جالب برای ترکیب مواد جدید و مجلل برای شیک‌تر کردن آشپزخانه است.

بهترین مارک هود مخفی ایلیااستیل هلما پلاس

بهترین برند هود مخفی ایرانی چیست؟

هودهای مخفی بدون مزاحمت با چندین روند کلیدی با آشپزخانه های امروزی مطابقت دارند: سلامت، سبک و عملکرد. بیشتر صاحبان خانه و متخصصان مسکونی به این نکته توجه دارند که طراحی معاصر و مدرن ممکن است به زودی از سبک های سنتی برای بهترین و محبوب ترین انتخاب زیبایی شناسی آشپزخانه که می تواند شامل وسایل و تجهیزات آشپزخانه و کابینت های مدرن باشد، پیشی بگیرد.

متخصصان مسکونی گفتنه اند که قرن معاصر بسیار محبوب است و 53٪ گفتند که انتقالی است. هودهای مخفی توکار و پنهان می توانند به خوبی با این روند معاصر مطابقت داشته باشند. و بهترین برند هود مخفی ایرانی برندهای آلتون، داتیس، بیمکث، کن و ایلیا استیل میباشد که بهترین کارایی را تاکنون ارایه داده اند.

بهترین مارک هود مخفی کن آرتیما9

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید