سینک گرانیتی

سینک گرانیتی اخوان

چند نکته حیاتی هنگام خرید سینک گرانیتی اخوان

سینک گرانیتی اخوان افزودنی فوق العاده برای خانه های مدرن هستند. سطح مستحکم سینک گرانیتی اخوان آنرا به کالاهای با ارزش در اکثر خانواده‌ها تبدیل کرده است. سینک های گرانیتی در اشکال، اندازه ها و سطوح مختلف کیفیت تولید می شوند. به همین دلیل است که مطمئن شدن از مناسب بودن سینکی که می‌خرید برای خانه شما می‌تواند چالش برانگیز باشد.

اخوان سینک گرانیتی

سینک گرانیتی اخوان یا سینک استیل اخوان بخریم؟

اکثر مردم نمی دانند هنگام خرید سینک گرانیتی به دنبال چه چیزی (سینک گرانیتی اخوان یا…) باشند. اگر از چیزهایی که باید به دنبال آنها باشید آگاه نیستید، ممکن است مرتکب اشتباهات پرهزینه شوید.

سینک گرانیتی اخوان قیمت

آیا به دنبال سرمایه گذاری بر روی سینک گرانیتی اخوان برای خانه خود هستید؟ اگر چنین است، به جای درستی آمده اید! ما راهنمایی در مورد اشتباه بزرگی که می توانید هنگام خرید سینک گرانیتی اخوان قیمت ارزان مرتکب شوید، را به شما خواهیم گفت.

این اشتباهات طیف وسیعی از موضوعات را در بر می گیرد. از نام شرکت سازنده گرفته تا قیمت و نحوه استفاده و نگهداری از سینک گرانیتی اخوان، چیزهای زیادی در اینجا خواهید یافت.

قیمت سینک سرامیکی اخوان

دو معیار اصلی قیمت سینک سرامیکی اخوان را تعیین می کند. این بستگی به کیفیت سینک و فناوری در فرآیند ساخت دارد. به طور کلی، سینک های ساخته شده اخوان با کیفیت ترین نوع سینک البته در نوع استیل هستند. در برند معروف و محبوب اخوان محصولات ارزان قیمتی نیز البته وجود دارد و روش های تولید سینک آن بسیار زیاد است. فقط با دست خود کیفیت آن را لمس کنید و تفاوت را متوجه خواهید شد.

مناسب ترین عمق لگن سینک اخوان به طور کلی حدود 18 سانتی متر است. به این دلیل که شستشوی ظروف از این طریق راحت تر است. همچنین از پاشیدن آب نیز جلوگیری می کند. به طور کلی، سینک سرامیکی اخوان تک لگن برای آشپزخانه های کوچکتر مناسب است. شما می توانید آن را برای اهداف اصلی تمیز کردن استفاده کنید، اما نه بیشتر از آن.

آیا سینک های گرانیتی اخوان بهتر از سینک استیل هستند؟

سینک گرانیت و استیل هر دو انواع محبوب سینک آشپزخانه هستند و هر کدام مزایا و معایب خاص خود را دارند.

سینک گرانیتی بادوام و ماندگاری بالایی دارد و در برابر خراشیدگی و خراش مقاوم است. همچنین می تواند گرما تا 530 درجه فارنهایت و همچنین فشار را تحمل کند. بدون استفاده از مواد شیمیایی و اسیدی به راحتی تمیز می شوند و جذاب هستند و شبیه سنگ های طبیعی هستند. آنها در آشپزخانه بسیار جذاب هستند.

سینک استیل نیز بادوام است و در برابر زنگ زدگی، تراشه و ترک مقاومت می کند. همه کاره است و در اندازه های مختلف موجود است. سینک استیل می تواند وزن قابلمه ها و تابه های سنگین را تحمل کند. همچنین تمیز کردن آن آسان است و نسبت به سینک های گرانیتی هزینه کمتری دارند. گزینه های مختلف زیادی برای خرید سینک گرانیتی اخوان وجود دارد.

این دو سبک سینک متفاوت هستند، بنابراین باید تصمیم بگیرید که کدام یک با بودجه و دکوراسیون شما سازگاری بیشتری دارد. سینک های استیل اخوان ارزان تر هستند اما سینک گرانیت لوکس تر به نظر می رسد و دوام بیشتری دارد.

آیا می توان از سفید کننده روی سینک های گرانیتی اخوان استفاده کرد؟

سینک های گرانیتی مراقبت و نگهداری کمی دارند و به راحتی تمیز می شوند. معمولاً می توانید آنها را با آب گرم، صابون و دستمال ظرفشویی تمیز کنید.

گرانیت موجود در این سینک به مواد شیمیایی غلیظ و اسیدی مانند سفید کننده های قوی و جوهر نمک حساس است، بنابراین نباید روی این نوع سینک از سفید کننده های اسیدی استفاده کنید. استفاده از وایتکس موردی ندارد البته.

اگر نقطه سختی برای تمیز کردن دارید، می توانید از یک محلول طبیعی مانند سرکه و جوش شیرین استفاده کنید. همچنین هنگام شستشوی سینک باید از پارچه نرم استفاده کنید زیرا اسکاج و تمیز کننده های سیمی می توانند به سینک آسیب برسانند. شما همچنین می توانید از پاک کننده های خانگی استفاده کنید اما مطمئن شوید که از مواد شیمیایی خشن اجتناب کنید.

سینک سرامیکی اخوان

سینک دوقلو گرانیتی اخوان

سینک دوقلو گرانیتی اخوان نیز بسیار مورد استفاده قرار می گیرد. این می تواند نیازهای تمیز کردن و تهویه را به طور جداگانه برآورده کند. همچنین به انتخاب اول اکثر مردم تبدیل شده است زیرا فضای زیادی را اشغال نمی کند.

سینک گرانیتی اخوان

نتیجه گیری نهایی در مورد سینک ظرفشویی گرانیتی اخوان

در مجموع، سینک ظرفشویی استیل اخوان ارزش خرید بسیاری دارد. ما به شما توصیه می کنیم که وقت خود را صرف کرده و این راهنما را به دقت بررسی کنید. این راهنما برای کمک به شما در یافتن سینک گرانیتی مناسب برای طراحی آشپزخانه میباشد. شما می توانید با کمی دقت در مورد مواردی که در هنگام خرید سینک گرانیتی اخوان باید به آنها توجه کنید، گفته ایم. امیدواریم سینک ظرفشویی مناسب خانه خود را پیدا کنید. اما این را هرگز فراموش نکنید که شرکت اخوان هنوز هیچ سینک گرانیتی را به بازار عرضه نکرده است و در تمامی سایت ها فقط خبر از سینک سرامیکی اخوان داده اند که در سالهای آینده امیدوار هستیم شرکت اخوان به بازار عرضه نمایید.