سینک گرانیتی

سینک گرانیتی ایرانی

سینک گرانیتی ایرانی

سینک گرانیتی ایرانی و مزایای آن

سینک گرانیتی ایرانی و مزیت آن را در تخصصی ترین فروشگاه آنلاین سینک گرانیتی برای شما بررسی کرده و بعد معایب سینک گرانیتی را توضیح می دهیم. در نهایت این شما هستید که باید تصمیم بگیرید آیا سینک ظرفشویی ایرانی برای آشپزخانه شما مناسب است یا باید سراغ سینک ظرفشویی گرانیتی خارجی دیگری رفت.

سینک گرانیتی

سینک گرانیتی ایرانی مقاوم همچون سنگ گرانیت

همیشه احتمال سقوط ظروف یا وسایل سنگین روی سینک هنگام شستشو وجود دارد، پس باید در نظر داشت که آیا سینک ظرفشویی شما تحمل ضربه‌های محکم را دارد یا نه؟ البته این به شدت ضربه بستگی دارد.

همان‌طور که می‌دانید سینک‌های استیل در برابر ضربه‌های شدید غُر می‌شوند. حتی ممکن است سوراخ شوند، اما به شما اطمینان می‌دهیم که مقاومت سینک گرانیتی در برابر ضربه، اشیائ تیز و سنگین مقاوم ترند و امکان غُر شدن آنها وجود ندارد.

 اما احتمال شکستن و یا ترک خوردن و یا حتی لب پر شدن سینک گرانیتی وجود دارد.

پیشنهاد میکنیم قبل از خرید سینک مقاله ” بهترین مارک سینک گرانیتی ایران ” را کامل مطالعه نمایید.

آیا سینک گرانیتی ایرانی تحمل حرارت را دارد؟

یکی از دغدغه‌هایی که خانم‌های خانه‌دار ایرانی دارند مقاومت سینک ظرفشویی گرانیتی در برابر حرارت است.

تحمل سینک‌های گرانیتی در برابر حرارت همانند نوع سینک استیل است. به گونه‌ای که تا ۵۳۵ درجه فارنهایت(معادل ۲۸۰ درجه سانتیگراد) در برابر گرما مقاوم ترند.

مدل سینک های گرانیتی در صورت استفاده درست تغییر رنگ نخواهند داد. البته باید در نظر داشت که برای طول عمر بیشتر این نوع سینک ها ، بهتر است ظروف خیلی داغ روی آنها قرار ندهید.

سینک گرانیتی ایرانی مقاوم در برابر خط و خش

زیبایی ماندگار یکی از فاکتورهایی است که خانم های خانه دار محترم حتما هنگام خرید سینک گرانیتی باید به آن دقت کنند. تا حالا حتما خراشیدگی سینک استیل خود را در تماس با اجسام نوک ‌تیز تجربه کرده‌اید. سینک‌های گرانیتی بسته به میزان درصد گرانیتی که در آنها به کار رفته است در برابر خط و خش و خراشیدگی بسیار مقاوم هستند.

با این وجود نباید اجسام تیز روی آنها بکشید و یا آنها را با سیم ظرفشویی زبر بشویید. در سینک های گرانیتی باکیفیت موادی استفاده می شود که همچون لایه ای محافظ سرتاسر سینک را پوشش می دهد که مانع از آسیب رسیدن، خط و خراش برداشتن سینک می شود.

پیشنهاد میکنیم قبل از خرید سینک گرانیتی مقاله ” مزایا و معایب سینک گرانیتی ” را کامل مطالعه نمایید.

طیف وسیعی از رنگ ها برای انتخاب سینک گرانیتی ایرانی

سینک گرانیتی ایرانی بر خلاف سایر سینک های استیل شامل طیف وسیعی از رنگهای متنوع می باشند. این ویژگی سینک های گرانیتی دست شما را برای انتخاب رنگ و چیدمان و ست کردن منزل، بازی با رنگ ها و زیبایی آشپزخانه تان کاملا باز گذاشته است.

سینک گرانیتی ایرانی رنگی
سینک گرانیتی ایرانی کاملا بهداشتی و آنتی باکتریال

کدبانو های ایرانی همیشه به نظافت و تمیزی سینک گرانیتی اهمیت زیادی می دهند و در آشپزخانه تعداد زیادی از انواع شوینده ها و پاک کننده استفاده می کنند.

بارها مشاهده شده که خریداران محترم بدلیل عدم آگاهی از خواص سینک های استیل با شوینده ها و پاک کننده های اسیدی اقدام به شستشوی سینک ظرفشویی می کنند و در آخر با تعجب سیاه شدن و از دست دادن زیبایی سینک استیل خودشان را مشاهده می کنند.

سینک گرانیتی ایرانی در مقابل انواع شوینده ها و پاک کننده اسیدی منازل کاملا مقاوم بوده و هیچ گونه تغییر و ایرادی پیدا نمی کنند. این سینک های گرانیتی همچنین کاملا بهداشتی و آنتی باکتریال می باشند.

قیمت سینک گرانیتی ایرانی با توجه به کیفیت آن

سینک گرانیتی ارزان قیمت موجود در بازار ممکن است از پلاستیک فشرده شده باشند که هم کیفیت کمتر و هم غیر بهداشتی می باشند.

 این نوع سینک های گرانیتی که از 70-80 درصد سنک گرانیت و 20-30 درصد رزین تولید و عرضه بازار می شوند نسبت به سینک های استیل و شیشه ای از ظاهر فوق العاده زیباتر و شکیل برخوردار می باشند.

به طبع قیمت سینک گرانیتی نیز بیشتر از مدل های استیل میباشد. قیمت سینک ظرفشوئی گرانیتی ایرانی فقط به دلیل مواد اولیه مرغوب و باکیفیت و گران آنها می باشد که این نیز دلیلی موجعی برای صاحبان این کسب و کار می باشد.

پیشنهاد میکنیم قبل از انتخاب سینک گرانیتی مقاله ” سینک تک لگن یا سینک دو لگنه ” را کامل مطالعه نمایید.

معرفی چند برند باکیفیت سینک گرانیتی ایرانی

شاین، ماگما استون، گرانیکو، CM ،SMT

سینک گرانیتی ایرانی دارای تنوع طرح و رنگ و مقرون به صرفه تر

شاید خواندن
نظر سایر کاربران سایت ما
برای شما هم جالب باشد!

نوشته های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *