سینک استیل, سینک گرانیتی

سینک تک لگن و دو لگنه

سینک تک لگن آشپزخانه

سینک تک و دو لگنه ؟ انتخاب سینک مناسب آشپزخونه با معیار لگن آن

سینک تک گن یا دولگنه فرقی نمیکند، یکی از لوازم جذاب و با استفاده ی بالا در آشپزخانه سینک ظرفشویی آشپزخانه است. همچنین فرقی نمی کند که شما در آشپزخانه تان از ماشین ظرفشویی استفاده میکنید یا خیر. به هرحال شما در زمان آشپزی نیاز به شستشو های آنی دارید . در ایران سینک جزء جدانشدنی هر آشپزخانه است و خیلی از شستشوهای لازم در زمان آشپزی یا میوه و سبزی و یا مهمونی های بزرگ در سینک ظرفشویی آشپزخانه انجام می شود.

1.

سینک دو لگن با یک سینی

اگر توجه کرده باشید در اکثر آشپزخانه های ایرانی و یا خارجی سینک ظرفشویی دارای دو لگن و یک سینی در سمت چپ یا راست سینک وجود دارد. این مدل سینک های دولگن با سینی بیشترین کاربرد را دارند.یکی از مزیت های بزرگ سینک ظرفشویی دولگنه با سینی این است که وقتی ظرف های در یک لگن با مایع و اسکاج شستین در طرف دیگر می توانید ظرف ها را آبکشی کنید و برای خشک شدن آنها را روی سینی سینک قرار دهید.

انواع سینک ظرفشویی بر اساس تعداد لگن آن

هر چقدر تنوع سینک ها بالا باشد تعداد لگن های سینک، در یکی از 4 دسته ی سینک تک لگنه، سینک یک و نیم لگنه، سینک دو لگن و سینک دو ونیم لگنه قرار می گیرد. بر اساس کارکرد و نیازتان سینکی با تعداد لگن مناسب انتخاب کنید.

که البته ما در این جا فقط به چند مورد سینک که بیشترین کاربرد و عمومی هستند اشاره کرده ایم .

سینک تک و دو لگنه آشپزخانه
3.

سینک تک لگن بدون سینی

یک سینک مجزا و عمیق به این معنیه که شما میتونید به راحتی یک ظرف بزرگ را خیس بدید یا بشویید یا آمادگی مقدار زیادی غذا را دارید. نداشتن لگن دوم و سینی از بزرگترین معایب این سینک می باشد که البته خیلی هم نمی توان گفت ایراد هست زیرا این مدل سینک ها باهدف خاصی خریداری می شوند و مزایای خودش را همچنان دارد.

2.

سینک دو لگنه بدون سینی

تقریبا محبوب ترین نوع سینک از نظر اندازه برای آشپزخانه های کوچک سینک دو لگنه بدون سینی می باشد. چرا که در سینک های دو لگنه ما میتوانیم همزمان در یک طرف آن شست وشو و در طرف دیگر عمل آبکشی را انجام دهیم.  این مزیت باعث سریع تر پیش رفتن برنامه روزانه ما می شود. اما به دلیل نداشتن سینی ممکن است برای خشک کردن ظروف کمی درد سر ساز باشند.

4.

سینک تک لگن با سینی

این مدل سینک ها نسبت به سینک های دو لگنه بدون سینی بهتر هستند. مزیتی که این مدل سینک های تک لگنه دارند سینی آنها می باشد و معایبی هم دارند البته و آن نداشتن لگن دوم برای آبکشی ظروف بعد از شستشو می باشد. این مدل سینک های تک لگنه نیز مناسب آشپزخانه های با متراژ کوچک بسیار مناسب می باشند. مدل تک لگنه با سینی در دسته‌بندی عمومی‌تر سینک ظرف‌شویی قرار می‌گیرد.

قیمت و خرید سینک ظرفشویی تک لگنه

قیمت سینک تک لگن با توجه به شکل ظاهر که می تواند گرد، مربع، مستطیل و همچنین با توجه به برند آن متغییر است.

اما با کلیک برروی لینک زیر می توانید تمامی مدل سینک ظرفشویی های تک لگنه را همراه با مشخصات فنی و ابعاد، عمق لگن و همچنین برند مورد نظر همراه با قیمت بروز مشاهده و خرید آنلاین کنین.

خرید سینک دولگنه و قیمت آن

در مورد سینک های دو لگنه که عمومیت بیشتری دارند نمی توان به یکباره قیمت ها را گفت چرا که همانطور که در بالا توضیح داده شد معیارهای زیادی برای انتخاب سینک مناسب دولگن وجود دارند که تاثیر مستقیمی روی قیمت سینک می گذارند.

با ورد به فروشگاه آنلاین ” مرجع سینک گرانیتی کشور ” می توانین سینک مورد نظر خود را انتخاب ، مقایسه با مدل های مشابه و در صورت انتخاب خریدی آسان را انجام باشید.

منبع مقاله :سایت  houzz

نوشته های مرتبط

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *