سینک استیل, سینک گرانیتی

بررسی جامع سینک تک لگن با سینک دو لگنه

سینک تک لگن یا دو لگنه؟ کدام مناسب آشپزخانه من است؟

سینک تک لگن یا سینک دو لگنه جنس استیل یا گرانیتی فرقی نمیکند، یکی از لوازم پر استفاده در آشپزخانه سینک ظرفشویی است. همچنین فرقی نمی کند که شما در آشپزخانه تان از ماشین ظرفشویی استفاده میکنید یا نه.

به هرحال شما در زمان آشپزی نیاز به شستشو های آنی دارید. در ایران سینک ظرفشویی جزء جدانشدنی هر آشپزخانه است و خیلی از شستشوهای لازم در زمان آشپزی، شستشوی میوه و سبزیجات و یا مهمونی های بزرگ در سینک ظرفشویی آشپزخانه انجام می شود. تعداد لگن سینک با توجه به فضای نصب و طراحی کابینت ها ممکن است سینک تک لگن بزرگ یا کوچک و یا سینک دو لگن با یا بدون سینی باشد که در ادامه کامل توضیح داده ایم.

انواع سینک مناسب آشپزخانه بر اساس تعداد لگن سینک

هر چقدر تنوع سینک‌های ظرفشویی آشپزخانه بالا باشد تعداد لگن های سینک در یکی از چند دسته زیر قرار میگیرد:

  1. سینک تک لگن
  2. سینک تک لگن با سینی (سینک سایز 100 هم گفته می شود)
  3. سینک دو لگنه بدون سینی
  4. سینک دو لگن بزرگ با سینی

بر اساس کارایی، فضای نصب و نیازتان سینکی با تعداد لگن مناسب را انتخاب نمایید.

سینک تک لگن و دو لگنه استیل و گرانیتی

مزایا و معایب سینک دو لگن با سینی چیست؟

اگر توجه کرده باشید در اکثر آشپزخانه های ایرانی و یا خارجی سینک ظرفشویی دارای دو لگن و یک سینی در سمت چپ یا راست سینک وجود دارد. این مدل سینک های دو لگن با سینی بیشترین کاربرد را در آشپزخانه‌ها دارند.

از مزایای سینک ظرفشویی دولگنه با سینی این است که وقتی ظرف ها را در یک لگن با مایع و اسکاج شستید در لگن دیگر سینک می توانید ظروف را آبکشی نمایید و برای خشک کردن آنها را روی سینی سینک یا آبچکان قرار دهید. بزرگ بودن این سینک‌ها شاید برای آشپزخانه‌های با متراژ کوچک خیلی مناسب نباشد که از معایب آن می توان نام برد. اما نگران نباشید در ادامه ما به شما سینک ظرفشویی دو لگن بدون سینی سایز کوچک  را نیز معرفی خواهیم کرد. به راستی آیا از مزایا و معایب سینک گرانیتی چیزی میدانید؟

مزایا و معایب سینک دو لگن بدون سینی چیست؟

سینک دو لگنه بدون سینی تقریبا محبوب‌ترین نوع سینک ظرفشوئی از نظر اندازه و کارایی برای آشپزخانه های کوچک می باشد. چرا که در سینک های دو لگنه ما میتوانیم همزمان در یک لکن سینک شست‌وشو ظروف، میوه و سبزیجات را انجام دهیم و در لگن دیگر عمل آبکشی ظروف و… را انجام دهیم. سینک گرانیتی سفید یکی از پرفروش ترین مدل سینکهای دو لگن است.

نکات این مقاله را حتما بخوانید:  تمیز کردن سینک گرانیتی

این مزیت سینک دو لگن بدون سینی باعث سریع تر پیش رفتن برنامه روزانه ما می شود. اما به دلیل نداشتن سینی ممکن است برای خشک کردن ظروف کمی درد سر ساز باشند که از معایب سینک دو لگن بدون سینی میباشد.

سینک تک لگن بدون سینی چه مزایایی دارد؟

سینک تک لگن یک سینک با یک لگن مجزا و عمیق و بدون سینی آبچکان است به این معنی که شما میتونید به راحتی یک ظرف بزرگ را داخل آن بشویید یا آمادگی مقدار زیادی غذا را دارید. سینک گرانیتی مشکی یکی از محبوب ترین مدل‌ سینک‌های تک لگن است.

نداشتن لگن دوم و سینی از بزرگترین معایب این سینک تک لگن می باشد که البته خیلی هم نمی توان گفت ایراد هست زیرا این مدل سینک‌ها تک کاسه با هدف خاصی خریداری می شوند و همچنان مزایای خودشان را دارند.

سینک تک لگن با سینی یا تک کاسه با میوه شوی چیست؟

سینک تک لگنی که اکثر مواقع دارای سایز 100 سانتیمتر می باشد و دارای یک سینی آبچکان و در برخی از مدل‌های آن دارای یک لگن کوچک میوه‌شوی است.

این مدل سینک‌های تک لگن نسبت به سینک‌های دو لگنه بدون سینی بهتر هستند زیرا مزیتی که این مدل سینک‌های تک کاسه با سینی دارند قسمت سینی آنها می باشد که برای خشک کردن ظروف و… بسیار کاربرد دارد و از معایب سینک تک لگنه با سینی نداشتن لگن دوم برای آبکشی ظروف، میوه و سبزیجات بعد از شستشو می باشد.

سینک تک لگنه نیز مناسب آشپزخانه‌های با متراژ کوچک می باشد. این مدل سینک‌های تک لگن با سینی که معمولا سایز 100 سانتیمتری میباشند در دسته‌بندی عمومی‌تری از سینک‌های ظرفشویی قرار می‌گیرند.

سینک ظرفشویی تک لگن بزرگ و بدون سینی چه مزایا و معایبی دارد؟

سینک ظرفشویی تک لگن بزرگ به درستی نامگذاری شده است، جادار است و در برخی از مدلها دارای لوازم جانبی مفیدی مانند تخته گوشت، سبد و جامایع است که به شما در انجام کارها آشپزخانه کمک می کند. این سینک‌ها دارای یک لگن بزرگ و عمیق هستند که می توانید به آنها اعتماد کنید.

البته من شخصا سینک ظرفشویی تک لگن کوچک را دوست دارم. آنها خوش ساخت هستند و سبک های مختلفی برای انتخاب دارند و برای آشپزخانه من که کوچک است بسیار مناسب هستند.

سینک استیل تک لگن همیشه گزینه خوبی است زیرا مراقبت از آن آسان است و لکه ها را نشان نمی دهد و سینک گرانیتی تک لگن بدون سینی شکیل‌تر، مدرن‌ و خاص‌تر است که در هر خانه ای یافت نمی شود و برای تمیز کردن و از بین بردن لکه سینک گرانیتی کافی ست آنرا با مقدار کمی سرکه سفید و جوش شیرین بشویید. برخی از سینک ظرفشویی‌های تک لگنه بزرگ دارای دو سوراخ برای شیر آب و شیر آب تصفیه هستند که به این معنی است که می توانید به راحتی یک شیرآب تصفیه یا دیگر شیرهای آشپزخانه یا مخزن جامایع قابل تطبیق با آنرا در خود جای دهند. اگر به دنبال فضای مناسب با تطبیق پذیری بالا هستید، این سینک های تک کاسه بزرگ یک انتخاب عالی هستند.

نکات این مقاله را حتما بخوانید:  تست کیفیت سینک گرانیتی شاین
سینک تک لگن بزرگ گرانیتی
سینک تک لگن بزرگ استیل

سینک کورین تک لگن و سینک دو لگن زیرکار

از لذت آشپزی، غذا خوردن و شستن ظرفها در لگن سینک و سرگرمی در آشپزخانه خود لذت ببرید. طیف گسترده ای از گزینه های سینک تک لگن کورین زیر صفحه ای و سینک دو لگن زیرکار را برای کمک به شما در به حداکثر رساندن عملکرد و برجسته کردن سبک زندگی تان در فروشگاه سینک گرانیتی جمع آوری کرده ایم.

سینک های آشپزخانه در حال حاضر در اشکال، اندازه ها و مواد مختلف در دسترس هستند. از سینک های معمولی استیل، سینک های گرانیتی ظریف گرفته تا سینک های کورین استیل و گرانیتی زیر کار.

سینک گرانیتی دو لگن زیرکار

سینک دولگن گرانیتی کورین

سینک گرانیتی تک لگن زیرکار

سینک تک لگن کورینی گرانیتی

سینک استیل دو لگن زیرکار

سینک دولگن استیل زیرکار

سینک استیل تک لگن زیرکار

سینک تک لگن کورینی استیل

قیمت و خرید سینک ظرفشویی تک لگنه

قیمت سینک ظرفشویی تک لگنه با توجه به شکل ظاهری آن که می تواند گرد، مربع یا مستطیل باشد و با توجه به برند و شرکت سازنده سینک متفاوت است.

در فروشگاه سینک گرانیتی می توانید تمامی مدل سینک ظرفشویی‌های تک لگن گرانیتی را همراه با مشخصات فنی، ابعاد سینک، عمق لگن و همچنین برند مورد نظر خود را با قیمت بروز مشاهده نمایید و درصورت نیاز بصورت اینترنتی سفارش تان را ثبت نمایید.

خرید سینک دو لگنه قیمت مناسب

در مورد خرید سینک دو لگنه که عمومیت بیشتری نسبت به سایر مدل ها دارد نمی توان به یکباره قیمت ها را گفت چرا که همانطور که در بالا توضیح داده شد معیارهای زیادی برای انتخاب بهترین مارک و برند سینک ظرفشویی دو لگن وجود دارند که تاثیر مستقیمی برروی قیمت سینک می گذارد.

با ورود به فروشگاه اینترنتی سینک گرانیتی ایران می توانید سینک مورد نظر خود را انتخاب، مقایسه با مدل های مشابه و در صورت انتخاب خریدی آسان و مطمن را داشته باشید.

سینک ظرفشویی آشپزخانه تک لگن و سینک دو لگن

سینک آشپزخانه جزء جدایی ناپذیر خانه شماست. سینک آشپزخانه که برای تمیز کردن، آماده سازی و طراوت استفاده می شود، فقط یک صفحه نمایش نیست، بلکه یک ایستگاه کاری است. هرکسی که سعی کرده ظرف‌ها را در یک سینک خیلی کم عمق بشویید، می‌داند که چه فرآیند خسته‌کننده‌ای می‌تواند باشد، و چیزی به عنوان یک سینک یکپارچه به این معنی است که انتخاب ابزار مناسب برای کار باید در اوایل فرآیند طراحی آشپزخانه اتفاق بیفتد. درصورت نیاز به خرید سینک ظرفشویی گرانیتی یا استعلام قیمت سینک استیل پیشنهاد میدهیم نظرات مردم در مورد سینک گرانیتی را در فروشگاه Sinkgraniti.com مطالعه نمایید.

بهترین سینک های آشپزخانه بادوام هستند، به راحتی تمیز می شوند و فضای کافی برای کارکردن کارآمد ارائه می دهند. از آنجایی که در مورد سینک آشپزخانه باید موارد زیادی را در نظر گرفت، ما بهترین سینک های موجود در بازار را بررسی کرده ایم و در همین صفحه سعی کرده ایم تمام سینک های تک لگن و سینک دو لگن را برای شما شرح دهیم.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید