دسته‌بندی نشده

طرز کار آون توستر داتیس 705

آموزش فر رومیزی داتیس 705

فر رومیزی داتیس 705 با ظرفیت ۵۲ لیتری هست قسمت پنل دستگاه به صورت لمسی و دیجیتال جنس دستگیره استفاده شده در این فر آلومینیوم آنادیایز شده شیشه بیرونی مقاوم در مقابل حرارت درب دستگاه به صورت دوجداره طراحی شده با قابلیت آسان بازشو برای مواقعی که شما بخواهید شیشه داخلی شما می‌تونید شیشه داخلی استفاده شده در این فر یک عدد فن کامل طراحی شده این امکان رو به شما میده که گرمای داخل فرتون به صورت چرخشی باشه و یک پخت یکنواختی رو داشته باشید. جهت بررسی قیمت فر توکار می توانید از منوی فروشگاه سینک گرانیتی گزینه مد نظر خوب را انتخاب نمایید.

آون توستر داتیس یا همان فر رومیزی داتیس مدل 705 به دو مدل زیر تقسیم بندی می شود:

  1. آون توستر داتیس مدل 705
  2. آون توستر داتیس مدل 705 شیشه رفلکس

متلقات آون توستر داتیس مدل 705

متعلقات داخلی آون توستر داتیس مدل 705 یک عدد سینی کاملاً لعاب شده دستگیره سیخ جوجه گردان دستگیره ور وارد صفحه منو میشه در این قسمت منفی و مثبت برای کاهش یا افزایش دما فلش بالا و پایین برای تغییر تایم پختتون قسمت منوال برای تعیین حالت‌های پخت نیمه اتومات قسمت کلید اتو برای ۸ حالت پخت اتوماتتون هست و دکمه پلی برای شروع کار بافت با کلید پاور وارد صفحه اصلی لامپ المنت پایین لامپ المنت بالا به همراه فن کانوکشن جوجه گردون فن کانوکشن المنت بالا نت بالا المنت پایین جوجه گردون و حالت آخر کردید با مثبت و منفی درجه سانتیگراد را مشخص می‌کنید با فلش بالا یا پایین تایم پختتون رو وارد می‌کنید به عنوان مثال شروع به کار می‌کند با نگه داشتن دکمه پاور حالت قفل کودک برای شما فعال میشه به صورت اتومات وارد شده قبل از شروع کار با فرتون باید یک حالت پیش گرمایش به فر بدید برای پیش گرم کردن فرتون قسمت منوال حالت پخت جدید۲۱۷۴۹۳۷ پیامک بزنید همکاران محترم در اولین فرصت با شما تماس خواهند گرفت شما رو به خداوند بزرگ می‌سپارم

آموزش مایکروفر داتیس 705 فروشگاه اینترنتی سینک گرانیتی

خرید اینترنتی آون توستر رومیزی داتیس 705

در فروشگاه اینترنتی سینک گرانیتی می توانید به خرید اینترنتی محصولات داتیس، فر رومیزی و آون توستر داتیس، قیمت فر توکار داتیس، فرق آون توستر با فر و مایکروفر چیست؟ و بررسی کیفیت فر داتیس، معرفی بهترین فر توکار ایرانی و جهت آموزش نحوه و طرز تمیز کردن فر و… دسترسی کامل داشته باشید. و همچین پاسخ به سوال آیا فر برقی بخریم یا فر گاز و برق خوبه. درصورت نیاز به مشاوره و خرید اینترنتی محصولات با ما تماس حاصل فرمایید.