هیچ محصولی یافت نشد.

درباره برند و قیمت سینک گرانیتی ولکان اطلاعاتی دارید؟
سینک گرانیتی ولکان ضد باکتری و بهداشتی ، مقاومت بالا در برابر ضربه و خط و خش و خاصیت آنتی باکتریال ان می تواند خیال شما را از بابت این محصول راحت کند. نیازی به شستشوی مداوم و مکرر این مدل سینک ظرفشویی گرانیتی نیست و پس از هر بار استفاده لکه ایی روی آن باقی نمی ماند علاوه بر این از نظر بهداشتی بدنه آن کاملا سالم است.

ابعاد و قیمت سینک گرانیتی ولکان حدودا چقدر می باشد ؟
ابعاد سینک ظرفشویی گرانتی ولکان و لگن های آن طوری طراحی شده اند که شما به راحتی ظروف را درون آن بشویید. همچنین سینی آن هم طوری طراحی شده است که آب را روی خود جمع نمی کند. اگر به داخل لگن سینک نگاه کنید سیفون را هم می بینید. تمام خصوصیات یک اشپزخانه مدرن با نصب محصولات ولکان به چشم می خورد. ابعاد سینک های گرانیت این برند در عرض 50 سانتی متر و طول های مختلفی است. اندازه و ابعاد سینک های ظرفشویی گرانیتی ولکان کاملا استاندارد است که به صورت توکار نصب می شود گزینه خوبی برای تمامی آشپزخانه ها خواهند بود.

مزایای سینک گرانیتی ضد خش ایرانی ولکان چیست ؟
اگر نمی خواهید بعد از مدتی سینکی زنگ زده و یا کثیف داشته باشید، از سینک ظرفشویی گرانیت برند ولکان استفاده کنید. همچنین می توانید با انواعی از رنگ های این سینک مثل سفید، مشکی، نقره ای کرم و مسی ، برای تکمیل دکوراسیون آشپزخانه خود استفاده کنید. از ویژگی های بارز سینک های دوقلو محصولات ولکان جدا کننده بین دولگن است که در ارتفاع پایین تری قرار دارد و شما به راحتی می توانید یک قابلمه را از آب پر کرده و آن را کاملا تمیز بشویید.