سینک استیل

سینک الکس

سینک الکس alex

خرید سینک الکس Alex میتواند بسیار ساده تر و سریع تر از آن چیزی باشد که تا به حال تجربه کرده اید و می اندیشیده اید.  از جمله انتخاب های خاص و ویژه ای است که در بازار خرید سینک ظرفشویی اتفاق می افتد و به تبع آن ارتباط مستقیم با عرضه کنندگان محصول دارای اهمیت است.

شرکت ستاره طلایی ویستا، تولید کننده و صاحب امتیاز اصلی برند الکس (Alex) می باشد که برخلاف ظاهر آن که ذهنیت نوبرند بودن را در بازار تجهیزات آشپزخانه القا می کند از جمله برندهایی است که کوله باری از تجربه و دانش را با خود به همراه دارد.

بنیان گذار شرکت ستاره طلایی ویستا

مالک برند Alex

جناب آقای بنایی نژاد

مالک و بنیان گذار برند الکس جناب آقای بنایی نژاد، چهره و نامی شناخته شده در صنعت تولید هود آشپزخانه است که در واقع بنیان گذار و مالک اولیه شرکت ستاره طلایی بوده اند که پس از سالیان متمادی فعالیت در عرصه و تولید لوازم توکار آشپزخانه با بهره گیری از تجربیات گرانقدر و نیروی جوان و متخصص تحولی جدید را در عرصه تجهیزات آشپزخانه ایجاد نموده است.

شرکت ستاره طلایی ویستا با مدیریت آقای بنایی نژاد این امکان را فراهم آورده است تا با سرمایه گذاری قابل توجهی که در عرصه تولید سینک ظرفشویی استیل ایجاد نموده برترین تکنولوژی تولید سینک ظرفشویی استیل را وارد کشور ایران بنماید. در واقع این شرکت با عقد تفاهم نامه مشترک با یکی از شرکت های معتبردانمارکی به نام Kiermar توانسته است پیشرفته ترین و به روزترین ماشین آلات و دستگاه های تولید سینک ظرفشویی را وارد نماید.

نکات این مقاله را حتما بخوانید:  سینک اخوان

شاید در حال حاضر بتوان این ادعا را کرد که تکنولوژی مورد استفاده در شرکت الکس (Alex) از جمله تکنولوژی های تولیدی است که نه تنها در سطح خاورمیانه که درسطح جهان نیز کم نظیر است. افق دید و چشم انداز مدیران این مجموعه بسیار فراتر از بازارهای داخلی بوده و تولید و عرضه محصولات متنوع برند الکس (Alex) از جمله سینک ظرفشویی الکس را به سراسر نقاط جهان در دستور کار خود دارد.

به منظور خرید سینک ظرفشویی الکس (Alex Sink) نیاز است که با محصولات متنوع سینک ظرفشویی الکس آشنا شوید. سینک ظرفشویی الکس در انواع فانتزی، سوپرفانتزی و دیپ یا عمیق (Deep) تولید و عرضه می گردد که البته دو نوع شیشه ای و باکسی نیز در دستورکار و تولید قرار دارد.

تکنولوژی روز دانمارک

معرفی محصولات برند الکس

تولید انواع سینک های فانتزی و سوپر فانتزی با عمق زیاد

سینک های فانتزی Alex

نوع فانتزی سینک های فانتری الکس با ضخامت ورق 0.8 میلیمتر و عمق لگن ۱۹۵ میلیمتر هستند که کد معرف آنها با عدد ۳ شروع می شود و به نوعی سینک های سری ۳۰۰ همگی فانتزی هستند که در این میان سینک های کد ۳۱۰، ۳۱۱، ۳۱۳، و ۳۱۴ را می توان نام برد.

سینک های سوپر فانتزی Alex

نوع سوپر فانتزی سینک های سوپر فانتزی الکس با ضخامت ورق 0.6 میلیمتر و عمق لگن ۱۸۰ میلیمتر هستند که کد معرف محصول آنها با عدد ۲ شروع می شود و اصطلاحا سینک های سری ۲۰۰ سوپر فانتزی می باشند و سینک های با کد ۲۱۰، ۲۱۱، ۲۱۲ و ۲۱۳ را شامل می شوند.

نکات این مقاله را حتما بخوانید:  بررسی جامع سینک تک لگن با سینک دو لگنه

سینک های دیپ یا به اصطلاع عمیق Alex

نوع دیپ یا عمیق سینک الکس با ضخامت ورق 0.8 میلیمتر و عمق لگن ۲۰۰ میلیمتر هستند که کد معرف محصول آنها با عدد ۴ شروع می شود و اصطلاحا سینک های سری ۴۰۰ را سینک های دیپ یا عمیق می گویند چون عمق لگن بیشتری نسبت به سایر سینک های این شرکت دارد و سینک های با کد ۴۱۰، ۴۱۱، ۴۱۲ و ۴۱۳ را تشکیل می دهند.

دیدگاهتان را بنویسید