سینک گرانیتی, خدمات نصب محصولات

نحوه نصب سینک گرانیتی

نحوه نصب سینک گرانیتی

توجه، حتما برای نصب سینک گرانیتی از سرویسکار های شرکت تولید کننده سینک و یا افراد ماهر در زمینه نصب سینک گرانیتی کمک بگیرید.

نصب سینک گرانیتی به همراه سوراخ کردن و نصب شیر و سیفون

نصب سینک گرانیتی

نحوه سوراخ كردن سينك گرانيتي

نصب سیفون سینک گرانیتی

نصب شیر روی سینک گرانیتی

سوراخ کردن سینک گرانیتی

نصب سینک گرانیتی

سینک های گرانیت به بسیاری از طراحی های آشپزخانه اضافه شده است.  ظاهر شیک و لبه‌های نسبتاً ضخیم آن‌ها باعث می‌شود که یک نصب مدرن‌تر و سفارشی‌تر از سینک‌های گرانیت ساخته شده به نظر برسد. سینک های گرانیتی مشابه دیگر سینک های ظرفشویی استیل نصب می شوند، با گیره ها و درزگیرها سینک را روی پیشخوان ثابت نگه می دارند. این سینک ها را می توان بر روی هر متریالی نصب کرد. اگر روی میز گرانیت یا کورین و لمینت نصب می کنید، ممکن است لازم باشد دهانه سینک را خودتان برش دهید. میز کانتر گرانیت یا کورین باید توسط سازنده کابینت برش داده می شود.

نصب سینک گرانیتی

برش کانتر را با یک الگو شروع کنید قالب کاغذی محصور شده با سینک را در بالای پیشخوان جایی که می خواهید سینک ظرفشویی گرانیتی را نصب کنید قرار دهید. کاغذ را تا جایی تنظیم کنید که در مرکز کابینت پایه سینک قرار گیرد و حداقل 3 اینچ فضا در جلو و پشت سینک داشته باشد. با استفاده از یک مداد چربی، طرح کلی قالب را روی پیشخوان ترسیم کنید. سینکهای گرانیتی مزایا و معایب خاصی دارند مثل پانچ کردن و سوراخ کردن سینک گرانیتی.

نصاب سینک گرانیتی

فاصله همپوشانی را تعیین کنید برای تعیین فاصله همپوشانی، دستورالعمل های سازنده را روی قالب سینک بخوانید. همپوشانی این است که چه مقدار کانتر باید زیر لبه سینک قرار گیرد. فاصله همپوشانی را به سمت داخل از خطی که روی پیشخوان کشیده اید اندازه بگیرید. سینک گرانیتی سفید و سینک گرانیتی مشکی هر دو به این روش قابلیت نصب دارند. داخل خط اول یک خط دوم بکشید. این همان خطی است که روی آن برش خواهید داد.

نکات این مقاله را حتما بخوانید:  نحوه نصب سینک زیرکار
سینک گرانیتی سوراخ کردن

سوراخ ها را دریل کنید با استفاده از مته مسطح، چهار سوراخ در پیشخوان، در گوشه‌های خط داخلی علامت‌هایتان ایجاد کنید. بخش  برش خورده را بردارید تیغه اره منبت کاری اره مویی را در یکی از سوراخ ها قرار دهید و قسمتی از پیشخوان را که داخل خط داخلی است برش دهید. قابل ذکر است که جهت شستن سینک گرانیتی و مراقبت از آن مقاله مرتبط را بخوانید. هنگام برش، از یک کمکی بخواهید که قسمت کانتر را از پایین حمایت کند تا از کانتر جدا نشود. قسمت برش را از پیشخوان جدا کنید.

سینک گرانیتی نصب سیفون

سوراخ کردن سینک گرانیتی

نصب سینک سوراخ ها را بیرون بیاورید سوراخ های شیر آب روی سینک گرانیتی را از بین ببرید. سینک را به صورت عمودی نگه دارید، به طوری که قسمت بالایی آن به سمت شما باشد. به منطقه ای که شیر آب نصب می شود نگاه کنید. چندین طرح از دایره ها با نوار رنگی روی آنها پیدا خواهید کرد. تعیین کنید که برای نصب شیر آب باید کدام یک را از بین ببرید.

یک پانچ مرکزی روی نوار رنگی روی هر یک از سوراخ هایی که می خواهید بردارید قرار دهید. با چکش به پانچ ضربه بزنید تا سوراخ بیرون بیاید. لبه های سوراخ ها را با استفاده از سوهان دستی تمیز کنید. سینک را داخل پیشخوان پایین بیاورید تا تناسب آن را دوباره بررسی کنید. وقتی مشخص شد که سینک در پیشخوان جا می شود، آن را دوباره بلند کنید. شیر آب را نصب کنید سینک را روی یک سطح صاف قرار دهید و سوراخ های شیر آب را درست از لبه آویزان کنید. با فشار دادن ساقه ها به سوراخ ها و سفت کردن پیچ ها در پشت آنها با استفاده از آچار شیر آب را نصب کنید. یک تکه از بتونه لوله کش را بغلتانید تا ضخامت آن تقریباً 1/4 اینچ باشد.

سوراخ کردن سینک گرانیتی

آن را در اطراف فاضلاب سینک فشار دهید. صافی را در جای خود روی بتونه فشار دهید و سینک را برگردانید. واشر را در پشت صافی قرار دهید و آنها را محکم بچرخانید تا در جای خود پیچ ​​شوند. سینک را برگردانید. اگر بتونه از اطراف صافی سینک بیرون زده است، آن را با یک پارچه نرم بردارید. سیلیکون را اعمال کنید سینک را وارونه نگه دارید و یک خط درزگیر سیلیکونی را در اطراف لبه سینک فشار دهید.

نکات این مقاله را حتما بخوانید:  فیلم تست کیفیت سینک گرانیتی گرانیکو
نصب سیفون سینک گرانیتی

درزگیر به ایجاد یک مهر و موم ضد آب در اطراف سینک کمک می کند. سینک را نصب کنید سینک را داخل پیشخوان پایین بیاورید. گیره های سینک را در قسمت زیرین سینک قرار دهید و آنها را بچرخانید تا با قسمت زیرین پیشخوان تماس پیدا کنند. آنها را سفت کنید تا سینک را با استفاده از آچار محکم در جای خود نگه دارند. لوله تخلیه را وصل کنید هر گونه درزگیری اضافی را که ممکن است در اطراف سینک نفوذ کرده باشد پاک کنید. خطوط تامین آب را به شیر آب وصل کنید. لوله تخلیه را به سینک وصل کنید. آب را باز کنید و سینک را تست کنید. اکثر افرادی که این مدل سینک های گرانیتی را خرید کرده اند نظراتی داشته اند که در قسمت نظرات در مورد سینک ظرفشویی گرانیتی در فروشگاه Sinkgraniti.com می توانید مطالعه نمایید.

نصب سینک سوراخ ها را بیرون بیاورید سوراخ های شیر آب روی سینک گرانیتی را از بین ببرید. سینک را به صورت عمودی نگه دارید، به طوری که قسمت بالایی آن به سمت شما باشد. به منطقه ای که شیر آب نصب می شود نگاه کنید. چندین طرح از دایره ها با نوار رنگی روی آنها پیدا خواهید کرد. تعیین کنید که برای نصب شیر آب باید کدام یک را از بین ببرید. یک پانچ مرکزی روی نوار رنگی روی هر یک از سوراخ هایی که می خواهید بردارید قرار دهید. قابل ذکر است بهترین مارک سینک ظرفشویی گرانیتی در ایران برندهای همچون:

  1. سینک گرانیتی ونسی
  2. سینک گرانیتی SMT
  3. سینک گرانیتی گرانیکو
  4. سینک گرانیتی ماگما استون
  5. سینک گرانیتی شاین
  6. سینک گرانیتی بیمکث 
  7. سینک گرانیتی مکاپا

نام برد.

با چکش به پانچ ضربه بزنید تا سوراخ بیرون بیاید. لبه های سوراخ ها را با استفاده از سوهان دستی تمیز کنید. سینک را داخل پیشخوان پایین بیاورید تا تناسب آن را دوباره بررسی کنید. وقتی مشخص شد که سینک در پیشخوان جا می شود، آن را دوباره بلند کنید. شیر آب را نصب کنید سینک را روی یک سطح صاف قرار دهید و سوراخ های شیر آب را درست از لبه آویزان کنید.

سرویسکار نصب سینک گرانیتی

دیدگاهتان را بنویسید