نمایش 1–12 از 232 نتیجه

قیمت اجاق گاز ایتالیایی

در گذشته، در میان سرآشپزها رایج بود که آشپزی با اجاق گاز ایرانی بهتر است اما امروزه جای خود را به اجاق گازهای ایتالیایی داده اند. جدای از بحث کیفیت و طول عمر بالا، قیمت اجاق گازهایی ایتالیایی ممکن است کمی گرانتر از نمونه های ایرانی باشد.

امروزه بهترین راه برای پخت و پز استفاده از اجاق گازهایی با قطعات ایتالیایی است (که معمولاً قطعات اصلی آن همچون شیر، فندک و سرشعله های ساخت کشور ایتالیا است و مونتاژ ایران). نه تنها اجاق‌های ایتالیایی نسبت به اجاق‌های گازی دیگر سازگارتر با محیط‌ زیست و انرژی و کارآمدتر هستند، بلکه آشپزی با این مدل اجاق های ایتالیایی تجربه بهتری نیز هست. امروز اجاق گازهای رومیزی صفحه ای بسیار محبوب هستند.

بهترین مارک و برندهای که اجاق گازهای ایتالیایی در ایران تولید میکنند عبارتند از:

 1. اجاق گاز ایتالیایی مارک کن
 2. اجاق گاز ایتالیایی مارک اخوان
 3. اجاق گاز مارک ایتالیایی بیمکث
 4. اجاق گاز مارک ایتالیایی آلتون
 5. اجاق گاز مارک ایتالیایی داتیس
 6. اجاق گاز مارک ایتالیایی ایلیا استیل
 7. اجاق گاز مارک ایتالیایی استیل البرز
 8. اجاق گاز مارک ایتالیایی پرنیان استیل

که می توانید به راحتی از طریق فروشگاه اینترنتی سینک گرانیتی بصورت آنلاین و یا تلفنی سفارش خود را ثبت نمایید. از نظر بصری، به راحتی می توان گفت اجاق گازهای رومیزی فوق العاده شکیل، زیبا و مدرن هستند که در انواع زیر تولید می شوند:

 1. اجاق گاز صفحه شیشه ای مشکی
 2. اجاق گاز صفحه شیشه ای سفید
 3. اجاق گاز رومیزی استیل
 4. اجاق برقی
 5. اجاق گاز تایمر دار

با این حال اجاق‌های رومیزی از گاز شهری استفاده می‌کنند، از شعله های باکیفیت و حرارت بالا، برای گرم کردن و پخت غذا براحتی می توانید استفاده کنید که به سرعت تغییرات دمای را نشان می‌دهند.

مناسبترین اجاق گاز ایتالیایی آشپزخانه بر اساس شعله

پرفروش ترین اجاق گازهای ایتالیایی که مناسب هر آشپزخانه ایرانی باشد می تواند با توجه به نیاز شما، فضای آشپزخانه، بودجه و قیمت اجاق گاز متغییر باشد. در فروشگاه اینترنتی ما می توانید به لیست قیمت انواع مختلف اجاق گاز ایتالیایی دسترسی داشته باشید:

 1. اجاق گاز تک شعله
 2. اجاق گاز دو شعله
 3. اجاق گاز سه شعله
 4. اجاق گاز چهار شعله
 5. اجاق گاز پنج شعله