نمایش 1–12 از 45 نتیجه

SMT رویکردی نو در صنعت تولید سینک گرانیتی و روشویی
 SMT رویکردی نو در صنعت تولید سینک گرانیتی

گروه تولیدی SMT مفتخر است در جهت تبیین تولید ملی و با آرمان ارتقاء سطح کیفیت زندگی و با در نظر گرفتن مبانی اصولی فعالیت خود را از منظری نوین آغاز کرد. SMT با تلفیق ماهرانه ی تخصص و دانش در حوزه ی عمل، در زمینه تولید سینک گرانیتی پا به عرصه رقابت گذاشته است. شایان ذکر است محصولات SMT دارنده گواهینامه بهبود کیفیت ISO9001:2008 و همچنین CE از شرکت QAL کشور انگلستان می باشد. قابل ذکر است برای اولین بار در ایران این نوع سینک ظرفشویی گرانیتی با قابلیت روکار در این مجموعه تولید میگردد.

سینک گرانیتی SMT

سینک گرانیتی SMT یک سینک کاملا متفاوت با مقاومت بسیار بالا در برابر خط و خش و کاملا آنتی باکتریال می باشد که این روز ها بیشتر طراحان مطرح در طرح های خود از سینک های ظرفشویی گرانیتی به جای سینک های استیل استفاده می کنند.

جالب است بدانید سینک های گرانیتی SMT  از 80% کوارتز گرانیت و 20% رزین تولید می شوند که این نوع سینک ظرفشویی را در مقابل لکه های آب، ضربه، خط و خش اجسام زبر و تیز و همچنین حرارت بالای ظروف هنگام آشپزی مقاوم کرده است.

مزایایی سینک گرانیتی SMT

در کل سینک های گرانیتی آشپزخانه مزیت های زیادی دارند. برای نمونه چند دلیلی که باید از این نوع سینک گرانیتی استفاده کنید را در ادامه برای شما شرح داده ایم  :

خاصیت آنتی باکتریال بودن سینک های گرانیتی یعنی سطح سینک ظرفشویی چون از سنگ گرانیت با درصد بالایی تولید شده است مانع از رشد میکروب ها و باکتری ها می شود.

 سطح سینک های گرانیتی طوری طراحی می شوند که گرد و غبار و لکه های آب روی آن کمتر باقی مانده و سینک را  همیشه تمیز نشان می دهند.

 راحتی تمیز کردن سینک گرانیتی از لکه ها به دلیل سطح صیقلی و بعضا پولیش شده آنهاست.

ضدخش و خط بودن و مقاومت بالای سطح سنگ گرانیتی باعث شده سینک های گرانیتی را بیشتر با عنوان سینک گرانیتی ضدخش بشناسیم.

مقاومت بسیار بالایی در مقابل گرمای غیر مستقیم دارد یعنی شما می توانید یک قابلمه یا کتری آب جوش را مستقیم روی سینک گرانیتی قرار دهید بدون اینکه مشکلی پیش آید.

تغییر رنگ سینک های ظرفشویی گرانیتی از آنجایی که خود رنگ هستند خیلی به سختی تغییر رنگ می دهند.

این سینک های گرانیتی از آنجایی که سطح یکپارچه دارند، خیلی از لحاظ بهداشتی مناسب می باشد و به راحتی تمیز می شود.

مقاومت بسیار بالایی در برابر ضربه دارند.

از معایب و یا اشکالاتی که می توان برای سینک های ظرفشویی گرانیتی گرفت قیمت بالای این نوع سینک ها نسبت به سینک های استیل و فایبر گلاس است که با توجه به کیفیت سینک گرانیتی طبیعی به نظر می رسد.

تنوع رنگبندی سینک گرانیتی SMT

تنوع رنگبندی سینک گرانیتی را می توان به رنگ های سفید ، سفید اکلیلی، سفید شنی ، مشکی ، طوسی ،کرم ، قهوه ای ، زرد، قرمز ،نارنجی تقسیم کرد.